Dachy wielu pokoleń

Państwo Luberdowie zaczynali w roku 1969 od działalności dekarskiej. Ich córka, Renata Skawska, powołała do firmy Rafała Michalskiego, który zarządza dziś spółką Blachotrapez produkującą pokrycia dachowe i elewacyjne.

Tożsamość organizacji ukształtowały silny charakter i rodzinne wartości, które stanowią podstawę jej misji, brzmiącej: „Dachy wielu pokoleń”. Pierwotna organizacja wymagała jedynie dopasowania się do potrzeb i wymagań współczesnego rynku. – To było moim zadaniem. Wzajemne zaufanie i bezgraniczne zrozumienie stało się fundamentem owocnej współpracy, przez co mam na myśli sześć technologicznie zaawansowanych hal produkcyjnych, rozbudowane portfolio marek, dynamiczną ekspansję na nowych rynkach, zintegrowaną sieć sprzedaży i stale rosnące wyniki finansowe – relacjonuje Rafał Michalski, prezes zarządu Blachotrapez Sp. z o.o. – Rewolucyjne tempo rozwoju utrzymujemy od niemal 8 lat. Dzięki połączeniu podejścia proklienckiego z zachowaniem wysokej jakości i zaawansowanej technologii, wyznaczamy kierunek branży oraz nadajemy jej ton. Każdego roku prezentujemy kilka nowości produktowych na najwyższym poziomie. Wśród dwóch marek najbliższych mojemu sercu, mogę wymienić Revolt Energy – instalacje PV oraz KROP systemy rynnowe. Obie marki swoją pozycję budują w oparciu o doświadczony zespół i niezwykłą znajomość potrzeb rynku. 

Rewolucyjne tempo rozwoju utrzymujemy od niemal 8 lat. Dzięki połączeniu podejścia proklienckiego z zachowaniem wysokej jakości i zaawansowanej technologii, wyznaczamy kierunek branży oraz nadajemy jej ton.

Rafał Michalski, prezes zarządu Blachotrapez Sp. z o.o. 

Blachotrapez, działając na rynku B2B, współpracuje z partnerami, dekarzami i handlowcami, by odpowiednio zidentyfikować wartość dla każdego klienta. To pozwala rozłożyć siły w pracy zespołu dla osiągnięcia jak najlepszych wyników.

Dodatkowo firma realizuje program „Ekspert Dachu”, przeznaczony dla architektów, w ramach którego otrzymują oni m.in. dostęp do materiałów, bazy planowanych inwestycji oraz wsparcie doradców firmy Blachotrapez. Eksperci firmy przygotowali pierwsze na rynku zaawansowane aplikacje BIM do projektowania dachów i elewacji, będące odpowiednim przygotowaniem do cyfryzacji projektów. 

– Zawsze stawiamy sobie ambitne cele. Takie podejście pozwoliło nam osiągnąć znaczącą przewagę technologiczną, która dziś sprawia, że mimo niełatwych czasów, ze swobodą możemy wyznaczać nowe kierunki w branży. Stale się rozwijamy i jestem głęboko przekonany, że za 4–5 lat osiągniemy poziom 1,5 mld zł przychodów ze sprzedaży – mówi Rafał Michalski. – Jesteśmy przy tym świadomi swoich zobowiązań społecznych, dlatego konsekwentnie realizujemy swoje działania w kilku wybranych obszarach, jak sport, edukacja czy innowacje. Ważne jest, by społeczna odpowiedzialność biznesu była stałym, długofalowym i konsekwentnie rozwijanym elementem tożsamości przedsiębiorstwa.

Jacek Bies

Podziel się:

Nastepne

Lavie Tidhar - Ziemia nieświęta

wt. lp. 27 , 2021
Pasjonujące połączenie mrocznego thrillera i science fiction o podróżach w czasie w realiach alternatywnej wizji świata. Gdy autor pulpowych powieści kryminalnych Lior Tirosh wraca do ojczyzny, przekonuje się, że wiele się tam zmieniło. Palestyna – żydowskie państwo powstałe w początkach XX wieku na pograniczu Kenii i Ugandy – buduje potężny mur, mający odgrodzić je od afrykańskich uchodźców. W stolicy, Ararat City, dochodzi do gwałtownych napięć społecznych i zamieszek… Szukając zaginionej […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie