Dagmara Andryka – Joker

„Joker” to opowieść o lęku i rodzinie, która nigdy nie powinna była zaistnieć.

Dagmara Andryka - Joker – Monitor Rynkowy

To miała być Wigilia taka jak zawsze. Hakerka Wanda Lechicka zamierzała zamówić pizzę i oglądać seriale, ale telefon z policji o szóstej rano wszystko zmienił. Wracający do Polski rodzice informatyczki mieli wypadek. Nieprzytomna matka trafiła do szpitala, a ojciec… zaginął bez śladu.

Kiedy Wanda stara się rozwikłać tę zagadkę, odkrywa fakty, których wolałaby nigdy nie poznać. Wyjaśnianie okoliczności wypadku zmienia się w łamigłówkę, a dochodzenie w skomplikowane śledztwo, którego podejmuje się agencja detektywistyczna Kier i Wspólnicy.

Co tak naprawdę wydarzyło się na drodze? Czy można nagle zniknąć bez śladu?

Wydawnictwo Prószyński i S-ka poleca zakup książki: https://www.proszynski.pl/product/joker

Podziel się:

Nastepne

Colson Whitehead - Reguły gry

czw. paź 19 , 2023
Gorzko-zabawna historia człowieka wkraczającego – nie do końca z własnej woli – do świata kanciarzy, szemranych typów, złodziei starej daty i bezlitosnych zabójców. Opowieść o Nowym Jorku przeżywającym głęboki kryzys – ogarniętym chaosem i zalanym śmieciami skorumpowanym mieście, w którym trzeba mieć strategię, żeby przetrwać. Lata 70. XX wieku, Nowy Jork w całej swojej obskurnej chwale. Na ulicach piętrzą się śmieci, napady są coraz bardziej powszechne, miasto zmierza ku bankructwu, […]
Colson Whitehead - Reguły gry – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie