Dieta, która biegnie z Tobą – Nice To Fit You sponsorem 44. Maratonu Warszawskiego

Nice To Fit You, jedna z wiodących marek diet pudełkowych w Polsce, została oficjalnym sponsorem 44. Maratonu Warszawskiego. Uczestnicy wydarzenia będą mogli liczyć na profesjonalne wsparcie
i zdrową porcję wiedzy w zakresie prawidłowego odżywania.

W tym roku odbywa się już 44. edycja Maratonu Warszawskiego, a Nice To Fit You po raz pierwszy wspiera jego organizację jako oficjalny sponsor wydarzenia. Marka pojawiła się już na Maratonie
w 2016 roku jako partner, który zapewniał na mecie specjalne danie wszystkim uczestnikom.

W tym roku jeszcze mocniej zaangażowała się we wsparcie biegaczy biorących udział w maratonie.
Z przyjemnością wspieramy tak ważne wydarzenie na biegowej mapie Polski i Europy, które co roku przyciąga tysiące fanów zdrowego trybu życia i aktywności. Doskonale wiemy, jak istotna jest odpowiednio dobrana dieta i jakie ma znaczenie w codziennym funkcjonowaniu, a co dopiero przed takim wyzwaniem, jakim jest maraton. Dlatego z radością dzielimy się naszą wiedzą o zdrowym odżywianiu i pomagamy w budowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych – mówi Urszula Kupraszewicz, Chief Growth Officer Nice To Fit You.

– Cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołączył ekspert w dziedzinie zdrowego odżywiania
i razem z nami zadba o uczestników Maratonu Warszawskiego. Wspólnie z Nice To Fit You, oprócz zdrowej dawki wiedzy, zapewnimy uczestnikom wydarzenia także wiele niezapomnianych atrakcji. – mówi Marek Tronina, prezes Fundacji „Maraton Warszawski”.

44. Maraton Warszawski odbędzie się 25.09 na ulicach stolicy. Biegacze mogą wziąć udział nie tylko
w maratonie, ale także w biegu na dystansie 10 km – Pekao S.A. Warszawskiej Dysze, w biegu drużynowym – Bridgestone Sztafecie Maratońskiej. oraz w biegach dziecięcych.

Nice To Fit You to pionier rewolucyjnych rozwiązań na rynku diet pudełkowych w Polsce – firma jako pierwsza zaoferowała możliwość wybierania posiłków z menu na każdy dzień. Dzisiaj klienci codziennie mają możliwość komponowania swojego jadłospisu z 35 dań, dostępnych spośród 7 zdrowych, zbilansowanych diet. Dzięki opcji SELECT w aplikacji mobilnej, niczym w restauracji mogą także wybierać spośród prawie 60 konkretnych propozycji dań. O najwyższej jakości posiłków świadczą liczne certyfikaty, m.in.: Food Hygiene Control, V-Label, Viva oraz HACCP.

Fundacja „Maraton Warszawski” została założona w 2003 roku. Jej główną misją jest popularyzacja biegania w Polsce, wsparcie zarówno profesjonalnych zawodników jak i biegaczy-amatorów, a także poprawa standardów organizacyjnych imprez biegowych. Fundacja organizuje między innymi: Maraton Warszawski, Półmaraton Warszawski, Ekiden.

Podziel się:

Nastepne

Jane Austen - Perswazje

pt. sie 26 , 2022
Wnikliwy portret angielskiej szlachty początku XIX wieku i porywający romans z elementami powieści psychologicznej. Anne Elliot, wrażliwa i delikatna bohaterka powieści, za namową rodziny zerwała zaręczyny z kapitanem Frederickiem Wentworthem. Zrozpaczony młody człowiek wrócił na morze, a Anne mimo wszystko dochowała wierności ukochanemu i pozostała samotna. Jednak po wielu latach los znów zetknął ich ze sobą i teraz Anne musi dokonać trudnego wyboru i odpowiedzieć na pytanie: czy dać miłości […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie