Doświadczenie i jakość: 15 lat AMW TBS Kwatera

Spółka AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o. działa na rynku nieruchomości już od 15 lat z niemałymi sukcesami

Główne obszary działalności AMW TBS „KWATERA” obecnie koncentrują się na zarządzaniu nieruchomościami – zarówno publicznymi, jak i pozyskanymi na rynku zewnętrznym. Oferta spółki skierowana jest do deweloperów, wspólnot mieszkaniowych i właścicieli nieruchomości. Oprócz usług zarządzania nieruchomościami oferujemy również usługi nadzoru inwestorskiego, obsługi gwarancyjnej oraz zarządzania mieszkaniami na wynajem. Firma obecnie zarządza powierzchnią ponad 650 tys. m², świadcząc usługi na terenie całego kraju w 280 budynkach mieszkalnych.  Zatrudnia łącznie ponad 260 pracowników – w centrali oraz w 10 oddziałach terenowych, obsługujących bezpośrednio nieruchomości na obszarze całej Polski.

Za piętnastoma latami obecności na rynku stoi nie tylko doświadczenie, ale i najwyższa jakość w działaniu.

– Zarządzamy nieruchomościami, systematycznie podwyższając jakość świadczonych usług oraz komfort życia mieszkańców, ale też z dbałością o ochronę walorów środowiska naturalnego. Odpowiedzialne realizowanie powierzonych zadań pozwala traktować spółkę jako profesjonalnego partnera na rynku nieruchomości, któremu można powierzać zarządzanie każdego rodzaju nieruchomością, bez troski o jej bezpieczeństwo – mówiDorota Paulina Dudek, prezes zarządu AMW Towarzystwa Budownictwa Społecznego „KWATERA”.

W ciągu 15 lat działalności „KWATERA” wybudowała 16 osiedli mieszkaniowych położonych w różnych częściach Polski, sprawując przy tym nadzór inwestorski na każdym etapie procesu budowlanego. Zrealizowane z sukcesem projekty inwestycyjne dotyczyły ponad trzech tysięcy lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej ponad 180 tys. m². Spełniając standardy wyznaczone dla budownictwa społecznego, stworzono nowoczesne i atrakcyjne architektonicznie kompleksy mieszkaniowe. W realizowanych projektach zastosowano innowacyjne technologie, wprowadzając m.in. podwyższone normy energetyczne w odniesieniu do kosztów ogrzewania i oświetlenia. Wszystkie budynki wykończono w wysokim standardzie, a lokale zostały oddane do użytkowania w systemie „pod klucz”. Wokół osiedli wybudowano garaże, miejsca postojowe, drogi, chodniki oraz przestronne, kolorowe place zabaw dla najmłodszych mieszkańców. „KWATERA” stale też inwestuje w wybudowane już nieruchomości.

– Reagujemy na zmieniające się technologie, przepisy czy trendy w sektorze inwestycyjnym, wykorzystując je przy realizacji inwestycji i przeprowadzaniu remontów. Obecnie całym wybudowanym przez siebie zasobem zarządzamy samodzielnie, stąd ogromnie doświadczenie, którym dysponujemy i którym chcemy się dzielić – mówiPrzemysław Kacprzyński, członek zarządu AMW TBS „KWATERA”.

Spółka obchodzi w tym roku jubileusz 15-lecia działalności. To dla niej spory sukces i dobry czas zarówno na podsumowania, jak i na stawianie sobie kolejnych wyzwań.

– Naszym celem jest wzmacnianie pozycji na rynku komercyjnym. Zamierzamy zwiększać udział „KWATERY” w rynku usług zarządzania nieruchomościami poprzez pozyskiwanie kolejnych kontraktów, zarówno wspólnot mieszkaniowych, jak i dużych podmiotów instytucjonalnych. A wszystkich tych, którzy poszukują stabilnego, rzetelnego i profesjonalnego administratora lub zarządcy dla swojej nieruchomości – zapraszamy do nas –reasumuje D. P. Dudek.

Anna Knapek

Podziel się:

Nastepne

LEK-AM: Recepta na sukces

pon. lip 31 , 2017
LEK-AM to polska firma, która swój sukces zawdzięcza przyjętej 17 lat temu i konsekwentnie realizowanej, strategii intensywnego rozwoju Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o skutecznie buduje nową jakość na rynku farmaceutycznym przez innowacje. Wybudowało w Zakroczymiu pod Warszawą jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcji leków w Polsce i zatrudnia niemal pół tysiąca osób. Do wartości, jakimi kieruje się LEK-AM należą wysoka jakość, etyczne postępowanie, wiarygodność i uczciwość. Kluczem do sukcesu w […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie