Duchy zimowej nocy

Magiczna podróż po świecie duchów, tajemnic i niesamowitych zjawisk.

Duchy zimowej nocy – Monitor Rynkowy

Ogień przytulnie trzaskający w kominku, dużo smacznego jedzenia i towarzystwo najbliższych osób to doskonała oprawa do snucia opowieści z dreszczykiem. Tradycja ta wielu osobom słusznie kojarzy się z czasami wiktoriańskimi. Właśnie dlatego w antologii znalazły się opowiadania grozy pióra takich pisarzy jak Jerome K. Jerome, Mrs Henry Wood, Mary Elizabeth Braddon czy John Berwick Harwood.

Historie zawarte w tej książce łączy niepowtarzalny klimat niesamowitości i grozy, który nie pozostawi obojętnym żadnego wielbiciela opowieści z dreszczykiem czy po prostu miłośnika dobrej lektury.

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/duchy-zimowej-nocy.html

Podziel się:

Nastepne

Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2024 już w styczniu

pt. gru 22 , 2023
Zapraszamy na Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2024, które odbędą się w dniach od 30 stycznia do 2 lutego 2024 roku. To 32. edycja wydarzenia dla branży budowlanej, które stanowi nie tylko doskonałą okazję do prezentacji innowacyjnych produktów, usług i technologii, ale także platformę wymiany wiedzy i doświadczeń ekspertów i praktyków reprezentujących szerokie grono inwestorów, deweloperów, wykonawców, architektów, przedstawicieli handlu, producentów oraz członków izb i stowarzyszeń. Hasłem przewodnim przyszłorocznych targów […]
Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2024 już w styczniu – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie