Hannah Kaner – Bogobójczyni

W krainie, w której król zabronił oddawania czci bogom, bogobójcy i bogobójczynie mają pełne ręce roboty.

Jedna z nich, Kissen, jest wytrawną i bezwzględną łowczynią złych bóstw. Wspomnienie krwawego mordu, dokonanego przed laty na jej najbliższych przez wyznawców bogini ognia, daje jej siłę do codziennej walki.

Elogast, weteran wielkiej bitwy z bogami i przyjaciel monarchy, porzucił stan rycerski, żeby wieść spokojne życie w ustronnym miejscu i zapomnieć o wojennych koszmarach. Nie będzie mu to jednak dane. Znowu będzie musiał chwycić za miecz.

Losy tych dwojga splotą się za sprawą pewnej dziewczynki, dziedziczki wysokiego rodu, która straciła dom i bliskich, oraz jej towarzysza – bożka niewinnych kłamstewek.

Wszyscy czworo mają do wypełnienia swą osobistą misję. Wyruszają zatem na pełną niebezpieczeństw wyprawę do zrujnowanego miasta Blenraden, gdzie wciąż mieszkają ostatni dzicy bogowie.

Wydawnictwo Jaguar poleca zakup książki: https://wydawnictwo-jaguar.pl/sklep/produkt/1070/bogobojczyni

Podziel się:

Nastepne

<strong>Elbląskie PWiK Symbolem 2023</strong>

wt. sty 9 , 2024
O nagrodzie Symbol Nowoczesnej Gospodarki Komunalnej, podsumowaniu roku, a także planach na rok 2024 Tomasz Popławski rozmawia z Markiem Misztalem, prezesem zarządu Elbląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Symbol Nowoczesnej Gospodarki Komunalnej 2023: jakie znaczenie ma dla państwa to wyróżnienie? To nie tylko wyróżnienie, to również bodziec do dalszych działań, które wprowadzą nas w świat nowoczesnej gospodarki komunalnej. To, co zrobiliśmy przez ostatnie trzy i pół roku, realizując […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie