Jess Lourey – Niewypowiedziane

Powieść zainspirowana prawdziwą historią szokujących porwań w rodzinnym miasteczku autorki.

Jess Lourey - Niewypowiedziane – Monitor Rynkowy

Cassie wiedzie beztroskie życie nastolatki: mieszka na farmie, marzy o byciu pisarką i podkochuje się w najfajniejszym chłopaku w szkole. To jednak tylko pozory skrywające mroczną prawdę: raz po raz jej ojciec organizuje dziwne przyjęcia, podczas których goście zrzucają maski przyzwoitości, a ona nie może o tym mówić głośno.

Pewnego dnia miasteczko nawiedza łowca.

Miejscowi chłopcy znikają jeden po drugim. Kiedy wracają, są brutalni i zamknięci w sobie. Mieszkańcy przerzucają się oskarżeniami, miasteczko zaczyna karmić się szokującą plotką, aż w końcu zagadkową przemianę przechodzi także ukochana siostra Cassie.

Co ukrywa małomiasteczkowa społeczność? Aby uratować siebie i swoich najbliższych, Cassie musi odnaleźć się w świecie, gdzie każdy grzech uchodzi na sucho i tylko niewypowiedziana na głos prawda jest niewybaczalna.

Wydawnictwo Znak poleca zakup książki: https://www.znak.com.pl/ksiazka/niewypowiedziane-lourey-jess-255759?query=niewypowiedziane

Podziel się:

Nastepne

20 lat sukcesów na Politechnice Morskiej w Szczecinie

śr. gru 6 , 2023
W tym roku Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu świętował swoje 20-lecie. O tym, co decyduje o sukcesie wydziału, z dziekanem, dr hab. Stanisławem Iwanem, prof. PM rozmawia Joanna Gulewicz Ten rok przyniósł wiele sukcesów, prawda? Zgadza się, uruchomiliśmy kolejne laboratorium automatyzacji procesów magazynowych, które zostało wyposażone w unikalny sorter firmy Vitronic. To ogromne wsparcie dla procesu dydaktycznego. Już w tej chwili pracujemy nad utworzeniem kolejnych laboratoriów, których otwarcie planujemy na rok 2024. […]
20 lat sukcesów na Politechnice Morskiej w Szczecinie – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie