John Steinbeck – Zima naszej goryczy

Ostatnia powieść jednego z ukochanych pisarzy Ameryki: historia degeneracji, korupcji i duchowego kryzysu.

John Steinbeck - Zima naszej goryczy – Monitor Rynkowy

Życie w New Baytown w stanie Nowy Jork nie jest proste. Wielu mieszkańców miasteczka nosi w sercach gorycz i rozczarowanie.

Ethan Hawley, kiedyś jeden z najbogatszych ludzi w mieście, a teraz sprzedawca w sklepie kiedyś należącym do jego rodziny, stara się zapomnieć o dawnych czasach. Najbliżsi nie pochwalają jego kodeksu moralnego, wciąż mając nadzieję na poprawę statusu, nawet kosztem oszustw i machlojek.

Pewnego dnia Hawley postanawia, że ma już tego wszystkiego dosyć i postanawia wziąć wolne od bycia dobrym człowiekiem. Korzystając z rad rodziny i przyjaciół, zaczyna ryzykowną grę o pieniądze i wysokie miejsce w lokalnej hierarchii. Czy zdecyduje się wrócić na drogę prawa, zanim będzie za późno?

Wydawnictwo Prószyński i S-ka poleca zakup książki: https://www.proszynski.pl/product/zima-naszej-goryczy-2

Podziel się:

Nastepne

Czas odejść od przyzwyczajeń

czw. lip 13 , 2023
O tym, co dzieje się na rynku zielonej energii, rozmawiamy z Dariuszem Jachowiczem, prezesem Grupy Technologicznej ASE, która w dniach 26-27 września br. organizuje w Gdańsku konferencję Green Energy Tricity. Uczestniczą państwo w wielu konferencjach i seminariach poświęconych transformacji energetycznej. Jakie trendy obserwuje pan na rynku zielonej energii? Bardzo silnie rozwijają się w tej chwili technologie wodorowe, zwłaszcza w krajach, które mają dostęp do zielonej energii w dużych ilościach. Dobrym przykładem […]
Czas odejść od przyzwyczajeń – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie