Jolanta Bartoś – Krzyk ciszy

Barbara Trzebińska jest wybitnym lekarzem transplantologiem. Po wieloletnich walkach udaje jej się odzyskać rodzinny majątek w Jaraczewie. Remontuje dworek i spędza w nim każdą wolną chwilę.

Jolanta Bartoś - Krzyk ciszy – Monitor Rynkowy

Zaprzyjaźnia się z siedmioletnim miejscowym chłopcem, Mareczkiem Jaczyńskim. Wkrótce, chłopiec ginie bez wieści, a poszukiwania nic nie dają. Barbara zostaje pilnie wezwana do kliniki w Warszawie. Dowiaduje się też, że załapała się na grant medyczny w Stanach. Nie zastanawia się długo i podejmuje decyzję o wyjeździe.

Do Jaraczewa wraca po pięciu latach z dwunastoletnim chłopcem. Twierdzi, że Karol jest jej adoptowanym synem. Powrót Barbary wzbudza niepokój w matce Mareczka. Andżelika Jaczyńska nigdy nie zapomniała o zaginionym dziecku.

Czy Karol jest synem Andżeliki? Jak daleko posunie się matka, żeby odzyskać dziecko?

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/krzyk-ciszy.html

Podziel się:

Nastepne

Michał Rusinek - Ptak Dodo, czyli co mówią do nas politycy

pt. lip 28 , 2023
Informacja czy propaganda? Michał Rusinek rozbraja język polityków (nie tylko przed wyborami). Dziady” i dziadersi. Odmieniane przez wszystkie przypadki lex Czarnek i Polski Ład. Wojna. Dobra zmiana? Słowa, które docierają do naszych uszu ze wszystkich stron. Zakażają rozmowy przy stole, przenikają niepostrzeżenie do języka dzieci, zniekształcają widzenie świata. Jak się przed nimi bronić? Myśleć samodzielnie i nie dać się uśpić. Michał Rusinek od lat uważnie wsłuchuje się w język polityków, […]
Michał Rusinek - Ptak Dodo, czyli co mówią do nas politycy – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie