Kwietniowe nowości Monolith Video

355

Kwietniowe nowości Monolith Video – Monitor Rynkowy

Zdobywczynie Oscarów Penelope Cruz i Lupita Nyong’o oraz zachwycające Jessica Chastain i Diane Kruger w szpiegowskim kinie akcji na najwyższym poziomie. Najlepsze agentki świata łączą siły, by zapobiec wybuchowi III wojny światowej.

Największe agencje wywiadowcze z różnych stron świata wpadają na trop międzynarodowej organizacji przestępczej, która planuje globalny atak zagrażający bezpieczeństwu ludzkości. Jest oczywiste, że żaden – nawet amerykański – wywiad w pojedynkę nie ma szans w konfrontacji z nowym zagrożeniem. Do życia powołana zostaje więc międzynarodowa ściśle tajna super grupa pod kryptonimem 355, w skład której wchodzą najlepsze agentki z nierzadko wrogich sobie wywiadów. Grupa indywidualności o niezwykłych zdolnościach i umiejętnościach musi pokonać dzielące je różnice i stanąć do walki o bezpieczeństwo świata.

Moonfall

Kwietniowe nowości Monolith Video – Monitor Rynkowy

Gwiazdorska obsada – Halle Berry („Czekając na wyrok”, „Śmierć nadejdzie jutro”), Patrick Wilson („Obecność”, „Jack Strong”), Donald Sutherland („Igrzyska śmierci”, „Ad Astra”), Michael Peña („American Hustle”, „ „Bogowie ulicy”), John Bradley („Gra o tron”) i Charlie Plummer („Wszystkie pieniądze świata”) w widowisku science fiction Rolanda Emmericha, twórcy takich superprodukcji jak „Dzień Niepodległości”, „2012”, „Pojutrze”.

Na skutek serii niewyjaśnionych zjawisk Księżyc wypada ze swojej orbity i obiera kurs kolizyjny z Ziemią. Jeśli dojdzie do zderzenia, nasza planeta ulegnie zagładzie. Była astronautka Jo Fowler jest przekonana, że wie, jak ocalić ludzkość, ale ani NASA, ani najważniejsi politycy nie traktują jej poważnie. W tej sytuacji Fowler może liczyć tylko na dwóch ludzi: swojego dawnego kolegę z kosmicznych misji Briana Harpera oraz speca od teorii spiskowych, niejakiego Housemana. Ta trójka bohaterów z przeszłością kładzie na szali całą swoją wiedzę, doświadczenie i życie, by wyruszyć w podróż, z której, nawet w wypadku powodzenia, mogą nigdy nie wrócić.

Demaskator

Kwietniowe nowości Monolith Video – Monitor Rynkowy

Liam Neeson („Uprowadzona”, „Lista Schindlera”), Aidan Quinn („Szkoła dla łobuzów”, „Wichry namiętności”) i Taylor John Smith („Ostre przedmioty”, „Igrzyska śmierci”) w najnowszym filmie Marka Williamsa, twórcy serialu „Ozark”.

Travis Block jest rządowym agentem do zadań specjalnych. Gdy planuje zasłużoną emeryturę, przypadkowo odkrywa spisek, na czele którego stoi sam szef FBI. Wszystko, w co Travis dotąd wierzył, chwieje się w posadach. Jedyny jego cel to dotrzeć do prawdy. Aby to zrobić, bohater musi zmierzyć się z przeszłością i stawić czoło śmiertelnemu zagrożeniu, bowiem na celowniku znalazł się nie tylko on, ale również jego bliscy.

Podziel się:

Nastepne

Harlan Coben - Zachowaj spokój

śr. kwi 20 , 2022
Już dawno po wszystkim. Po prostu siedź cicho i wszystko będzie dobrze. Mail o takiej treści otrzymuje szesnastoletni Adam Baye, licealista, którego przyjaciel niedawno popełnił samobójstwo. I pewnie nikt by się o tym nie dowiedział, gdyby rodzice, zaniepokojeni jego dziwnym zachowaniem, nie zdecydowali się zainstalować programu szpiegowskiego w komputerze syna. Czy Adam ukrywa informacje na temat samobójstwa przyjaciela? Czy otrzymana wiadomość ma coś wspólnego z popełnionym na przedmieściach Nowego Jorku […]
Harlan Coben - Zachowaj spokój – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie