Lunch z liderami. Drugie danie

Financial Times zaprasza na „Lunch z liderami” gość wybiera restaurację, a wydawca reguluje rachunek. Rozmówcy rozluźniają się przy jedzeniu i butelce wina i pozwalają sobie na otwartość, autentyczność, a nawet niedyskrecję.

Lunch z liderami. Drugie danie – Monitor Rynkowy

Z kim spośród wszystkich ludzi na świecie chciałbyś pójść na lunch?

  • Co tak naprawdę kryje się za prowokacjami Elona Muska na Twitterze?
  • Na co nie mógł sobie pozwolić Bernard Arnault, właściciel 70 luksusowych marek, od Louis Vuittona i Diora po Hennessy’ego i Dom Pérignon?
  • Jak Swietłana Aleksijewicz widzi dzisiejszą Rosję?
  • Dlaczego w Google DeepMind nad sztuczną inteligencją pracują filozofowie?
  • Czego nauczyła się od inwestorów aktorka Gwyneth Paltrow?
  • W swojej kultowej rubryce Financial Times przez prawie 30 lat publikuje wywiady z wielkimi i najważniejszymi, ludźmi sukcesu, liderami, osobami, które kształtują świat i wpływają na bieg historii.
Lunch z liderami. Drugie danie – Monitor Rynkowy

Spotkaj się z największymi osobowościami ze świata biznesu, marketingu, finansów, polityki, sztuki i sportu. Sprawdź, czy twoja opinia na ich temat jest słuszna, poznaj ich najskrytsze tajemnice i dowiedz się, na czym polega sekret ich sukcesu.

Lunch z liderami. Drugie danie – Monitor Rynkowy

Poznaj bliżej ludzi, którzy zmieniają bieg historii. Rozdział specjalny! Sprawdź, o czym rozmawiano podczas jedynego w Polsce lunchu z Financial Times.

Lunch z liderami. Drugie danie – Monitor Rynkowy

Wydawnictwo Znak poleca zakup książki: https://www.znak.com.pl/ksiazka/lunch-z-liderami-drugie-danie-51-nowych-spotkan-z-tymi-ktorzy-zmieniaja-bieg-historii-financial-times-259817?query=lunch%20z

Podziel się:

Nastepne

Sukcesy, współpraca, rozwój: jak PBDiM kreuje przyszłość budownictwa w Polsce

pon. gru 4 , 2023
O przewadze konkurencyjnej, wyzwaniach płynących ze współpracy z różnymi branżami, a także najbliższych planach rozwojowych Tomasz Popławski rozmawia z Mariuszem Serżysko, członkiem zarządu i dyrektorem Przedsiębiorstwa Budowy Dróg i Mostów Mińsk Mazowiecki. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki to bogata historia, ale również renoma i uznanie. Jaka jest recepta na sukces według państwa? Sukces to duże słowo, ale na pewno cieszymy się z naszych osiągnięć na […]
Sukcesy, współpraca, rozwój: jak PBDiM kreuje przyszłość budownictwa w Polsce – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie