Max Czornyj – Bestia z Buchenwaldu

Historia Ilse Koch, komendantowej nazistowskiego obozu, której okrucieństwo stało się legendą Wydarzenia w tej książce są oparte na faktach. Prawda bywa bardziej przerażająca od najwymyślniejszej fikcji.

Człowiek jest zdolny do wszystkiego.

Ilse Koch dokonała okrutnych czynów. Wiedźma z Buchenwaldu w wyjątkowo bestialski sposób znęcała się nad więźniami, była jedną z najbardziej odrażających sadystek w historii. W willi Kochów odnaleziono wyroby z ludzkiej skóry.

Co sprawiło, że urocza dziewczyna stała się wyrafinowaną sadystką? Zaskakujące, jak łatwo człowiek adaptuje się do zmian.

Wydawnictwo Filia poleca zakup książki: https://www.empik.com/bestia-z-buchenwaldu-czornyj-max,p1272979463,ksiazka-p?qa=bestia%20z%20buchenwaldu&ac=true

Podziel się:

Nastepne

Mrs Henry Wood (Ellen Wood) - Posiadłość East Lynne

wt. wrz 21 , 2021
East Lynne, posiadłość lorda Mount Severn, jest wyjątkowa, ale jej właściciel jest człowiekiem bez grosza. Kiedy lord nagle umiera, jego córka zostaje pozbawiona środków do życia. Aby uniknąć nieszczęścia i upokorzenia, lady Isabel przyjmuje propozycję małżeństwa od Archibalda Carlyle’a, nowego właściciela East Lynne. Wkrótce jednak zmaga się z dwoma silnymi emocjami: zazdrością o przyjaciółkę męża, Barbarę Hare, oraz fascynacją przystojnym kapitanem Levisonem. Lady Isabel decyduje się postawić wszystko na jedną […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie