Musli: to od nich zacznij swój dzień

Musli to świetny pomysł na pierwszy posiłek. Szybki, zdrowy, wartościowy. Nieocenione źródło wielu witamin, błonnika, smaku. To także sprzymierzeniec dla walczących z nadmiarowymi kilogramami. Często akompaniują mu produkty mleczne. To produkt ponadpokoleniowy: zarówno dla dzieci, młodzieży, zabieganych dorosłych czy też seniorów. Rynek zalewa sporo różnych produktów, dlatego warto zaprzyjaźnić się z etykietami, ale i rekomendacjami innych konsumentów. A te sprawdziliśmy wraz z aplikacją PanParagon. Nawet nie tyle rekomendacje, co fakty. Polacy skanują paragony, jak szaleni: w 2021 zeskanowali ich ponad 1,3 miliona. Jakie wnioski z tego płyną?

Wyniki nie powinny dziwić, gdyż to powszechnie znane marki. Produkty marki Nestle wyprzedzają konkurentów. Srebro demokratycznie przyznano marce Vitanella. Lubella zajmuje natomiast miejsce trzecie. Sante i CrownField zamykają TOP 5.

Musli: to od nich zacznij swój dzień – Monitor Rynkowy
Podziel się:

Nastepne

Dorothy L. Sayers - Trup w wannie

czw. cze 9 , 2022
Seria kryminałów drugiej obok Agathy Christie kultowej brytyjskiej autorki. Po raz pierwszy w Polsce w całości! Szanowany architekt znajduje w swojej wannie nagie zwłoki. Jedyną wskazówką są pozostawione na miejscu zbrodni eleganckie binokle. Policja ustala, że ciało należy do finansisty, który poprzedniej nocy zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach. Dość szybko okazuje się jednak, że sprawa nie jest tak prosta, jak mogłoby się wydawać. A nic nie intryguje lorda Petera Wimseya bardziej […]
Dorothy L. Sayers - Trup w wannie – Monitor Rynkowy

Polecamy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie