Uczucie nie do podrobienia

To uczucie świeżości, kiedy wyjmujesz ulubioną koszulę z pralki – coś wspaniałego. Twoje nozdrza głaszcze powiew świeżości. A jeszcze lepiej, kiedy zakładasz tę koszulę rano do pracy i czujesz się równie świeżo. Twój apetyt na życie od razu wzrasta! 

Wszystko to dzieje się za sprawą płynu do płukania. Dlatego też sprawdziliśmy wraz z aplikacją PanParagon, które z nich najczęściej wybierają Polacy. And the winner is… LENOR. Srebro wędruje natomiast do marki SILAN. Konsumenci doceniają także COCCOLINO, które dumnie dzierży trzecie miejsce. Wśród piątki najczęściej kupowanych marek, którzy skradły serca klientów, są także produkty LOVELA oraz E.

Podziel się:

Nastepne

Neal i Jarrod Shusterman - Roxy

pon. maj 16 , 2022
Nad światem zwykłych ludzi rozciąga się toksyczna kraina iluzji, w której trwa niekończąca się Impreza. Ludzie znają jej uczestników po prostu jako „narkotyki”, „opioidy”, „leki”. Ale tutaj są oni złowrogimi bogami, bawiącymi się losem śmiertelników. Dwoje z nich, Roxy i Addison, założyło się o to, które z nich szybciej doprowadzi swoją ofiarę na samo dno… Ich celem są Isaac i Ivy Ramey. Ivy jest nadpobudliwa i ma problemy z koncentracją. […]

Polecamy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie