Gwiazdorzy szóstego dnia

Jak sobota, tooo… tylko do miotły, do mopa (…) ram pam pam pam. Słyszysz tę melodię? Tak, bo sobota to nie tylko wielkie zakupy, to także wielkie sprzątanie. Ty też szóstego dnia odgruzowujesz swoje mieszkanie po całym tygodniu, zanim wyruszysz na balety? Nie oszukujmy się, regularne sprzątanie to nie jest hobby Kowalskiego. Ale Kowalscy przyglądają się Nowakom, a Nowakowie – Kowalskim, dokonując wyborów konsumenckich. Bo też: kto ma czas na skomplikowane analizy w arkuszu kalkulacyjnym, kto przeprowadza testy środków czystości? Jeśli w myślach nie powiedziałeś „ja” – witaj w klubie!

Ćwiczenie na wyobraźnię: idziesz akurat do marketu i zastawiasz się, czym by tu umyć zlew, w którym twoje dziecko urządziło sobie piaskownicę albo twój puszek  kuwetę. Patrzysz na półkę w sklepie. Co widzisz? Że obsługa sklepu nie nadąża „wyfejsować” produktów marki CIF. Tak, to one wiodą prym w kategorii „Chemia” na paragonach Polaków, którzy skrzętnie skanują swoje paragony w aplikacji PanParagon. Dobra, umyłeś zlew. Czas na podłogę… a jak? Aaa… AJAX? Tak. Wyniki mówią, że z produktami tej marki robi to co piąty Polak.

Kto zamyka podium? Okazuje się, że brąz przypada marce CILLIT BANG, który radzi sobie z grubszymi zabrudzeniami, takimi jak kamień – ten umywalkowy, nie nazębny… Gdy mowa o popularności (i czystości), wielką piątkę zamykają dwie marki: SIDOLUX i W5.

Podziel się:

Nastepne

Uczucie nie do podrobienia

pon. maj 16 , 2022
To uczucie świeżości, kiedy wyjmujesz ulubioną koszulę z pralki – coś wspaniałego. Twoje nozdrza głaszcze powiew świeżości. A jeszcze lepiej, kiedy zakładasz tę koszulę rano do pracy i czujesz się równie świeżo. Twój apetyt na życie od razu wzrasta!  Wszystko to dzieje się za sprawą płynu do płukania. Dlatego też sprawdziliśmy wraz z aplikacją PanParagon, które z nich najczęściej wybierają Polacy. And the winner is… LENOR. Srebro wędruje natomiast do marki SILAN. […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie