Przełomowy system zdalnego otwierania drzwi

Inteligentny zamek tedee powered by GERDA to rozwiązanie wyznaczające nowy standard wśród zamków drzwiowych. Pierwszy tego typu produkt na świecie może zrewolucjonizować rynek pod kątem bezpieczeństwa.

tedee powered by GERDA

Najmniejszy, a jednocześnie najsilniejszy inteligentny zamek do drzwi zewnętrznych umożliwia otwieranie ich za pomocą smartfona, smartwatcha lub tabletu. W bezkluczykowym zamku tedee powered by GERDA została ukryta innowacyjna technologia potrafiąca wykryć, kiedy użytkownik zbliża się do drzwi. Za pomocą specjalnej aplikacji można również przyznawać dostęp innym osobom. Wystarczy zdalnie nadać dostęp do drzwi.

– Jeżeli już jesteśmy przy temacie inteligencji, to inteligentne domy stają się nieodłącznym elementem naszego otoczenia, dbając o naszą wygodę. Musimy jednak zadbać również o bezpieczeństwo. Dlatego stworzyliśmy niezawodny zamek na miarę naszych czasów. Połączyliśmy technologię przyszłości z tradycyjnym bezpieczeństwem zamków GERDY i tak powstał rewolucyjny tedee powered by GERDA – mówi Paweł Bijata, dyrektor marketingu GERDA.

Tedee powered by GERDA składa się z trzech głównych elementów oraz paczki akcesoriów, które przydadzą się podczas użytkowania zamka. W skład zestawu wchodzą: zamek tedee, czyli inteligentny i automatyczny zamek pozwalający na bezkluczykowy dostęp do drzwi, bridge służący do połączenia zamka ze smartfonem za pomocą modułów Bluetooth i Wi-Fi oraz modułowa atestowana wkładka do drzwi, produkowana przez markę GERDA. W zestawie znajduje się również komplet akcesoriów, w tym przewód z magnetyczną końcówką do ładowania zamka.

Wbudowany akumulator zasila zamek do sześciu miesięcy. Ładowanie, które zajmuje tylko jedną noc, odbywa się za pomocą wygodnej magnetycznej końcówki, która samoczynnie odepnie się w razie potrzeby.

– Stworzony przez nas zamek można zamontować w swoich dotychczasowych drzwiach lub dołączyć jako opcję do nowego modelu drzwi GERDA – wyjaśnia Paweł Bijata. 

– Modułowa konstrukcja wkładki pozwala na szybki samodzielny montaż, z którym każdy powinien sobie poradzić. Alternatywnie nasi dystrybutorzy także oferują usługi montażu – dodaje.

System zamka tedee korzysta z protokołu TLS 1.3 z 256-bitowym kluczem bezpieczeństwa. Został również poddany wymagającym testom, które nie wykryły słabych ogniw aplikacji – osiągnął w nich najwyższą ocenę. Zamek został zaprojektowany przez ekspertów IoT oraz inżynierów firmy.

GERDA od ponad 30 lat jest liderem wśród producentów zabezpieczeń. Każdy element wkładki powstaje w fabryce firmy i przechodzi wiele wymagających testów bezpieczeństwa.

Adrian Morel

Podziel się:

Nastepne

RS Components: E-commerce na czasie i pod własną marką

pon. paź 12 , 2020
Rozwój rozwiązań e-commerce, które są nieodzowne w czasach pandemii, pozwala firmom łatwiej dostosować się do tzw. „nowej normalności”. RS Components wie, jak to robić. Poza ofertą skrojoną na bieżące czasy, rozwija markę własną i realizuje długoterminowe plany. RS Components to globalny dystrybutor wiodących producentów automatyki przemysłowej, elektryki, elektroniki oraz innych produktów dla szeroko rozumianego przemysłu. Firma posiada w ofercie ponad 550 tys. produktów, komponentów oraz urządzeń, w tym sprzęt techniki […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie