Przemysław Kowalewski – Szóstka

Grudzień 1967 roku. Szczecinem wstrząsa potężna katastrofa tramwajowa. Pod kołami popularnej szóstki ginie kilkanaście osób, a kilkaset trafia do lokalnych szpitali.

Przemysław Kowalewski - Szóstka – Monitor Rynkowy

Dzień po wydarzeniu w mediach pojawia się informacja, wskazująca na trop, że nie był to zwykły wypadek. Cenzura blokuje przekaz. Minister spraw wewnętrznych powołuje tajną grupę, która ma zbadać kulisy wypadku.

Zespół tworzą śledczy, którzy dziesięć lat wcześniej przyczynili się do rozwiązania sprawy sekty ze Wzgórza Kupały. Ugne Galant z grupą śledczych poszukuje osób ratujących pasażerów po wypadku, którzy byli świadkami niecodziennych zdarzeń podczas akcji ratunkowej. O krok przed nimi są ludzie, którzy zrobią wszystko, by prawda nie ujrzała światła dziennego.

Czy zbrodnia ku chwale Boga lub idei może zostać usprawiedliwiona?

Wydawnictwo Filia poleca zakup książki: https://www.empik.com/szostka-przemyslaw-kowalewski,p1398272765,ksiazka-p

Podziel się:

Nastepne

Chelsea Conaboy - Mózg rodzica

wt. wrz 19 , 2023
Pionierska książka, która obala koncepcję „instynktu macierzyńskiego” i opowiada na nowo, co to znaczy zostać rodzicem. Bo rodzicom przeobraża się mózg. Także fizycznie. Chelsea Conaboy spodziewała się, że jej sytuacja życiowa zmieni się wraz z narodzinami dziecka – nie spodziewała się jednak tego, jak inna się poczuje. Była wprawdzie przygotowana na niekończące się brudne pieluchy, nieprzespane noce i radość z trzymania noworodka, ale nie przewidziała zmian w sobie: głębokich i […]
Chelsea Conaboy - Mózg rodzica – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie