Rynek wierzytelności

Alektum sp. z o.o. to jeden z liderów branży zakupu portfeli wierzytelności bankowych oraz okołobankowych

Ciągły rozwój Alektum Group jest możliwy dzięki partnerskiej postawie względem klientów. Otwartość i droga oparta na kompromisie pozwalają spółce z sukcesem obsługiwać posiadane już portfele wierzytelności oraz z optymizmem rozwijać swoje portfolio. Jednym z przykładów rozwoju grupy Alektum w Polsce jest działający już od roku fundusz sekurytyzacyjny Alektum FIZ NFS.

<strong>Rynek wierzytelności</strong> – Monitor Rynkowy

– Jako Alektum Group w Polsce obsługujemy partnerów biznesowych z sektora bankowego oraz okołobankowego. Nasze partnerskie relacje z klientami pozwalają nam z optymizmem patrzeć na nowe inwestycje i rozwijać portfolio grupy, stąd jesteśmy gotowi na rozmowy o zakupie nowych portfeli wierzytelnościami i cały czas poszukujemy nowych partnerów do współpracy – mówi Marcin Nakielski, V-ce President of Sales w Alektum Sp. z o.o.

Rozwój grupy Alektum przejawia się również w otwartej rekrutacji nowych pracowników do działu call center oraz działu prawnego. Alektum gwarantuje transparentny system rekrutacji, wdrożenia (również dla osób bez doświadczenia) oraz szereg innych benefitów. Partnerska postawa względem pracowników oraz pomoc świadczona swoim partnerom biznesowym zaowocowała wyróżnieniem Symbolu Partnera w Biznesie 2023.

Podziel się:

Nastepne

Błażowa wśród najlepszych gmin

śr. gru 20 , 2023
Podczas finałowej Gali Symbol 2023 Jerzy Kocój, burmistrz Błażowej odebrał nagrodę Symbol Rozwoju Samorządności Błażowa to podkarpacka gmina miejsko-wiejska w powiecie rzeszowskim. Miejscowość leżąca zaledwie 20 kilometrów od Rzeszowa należy do bardzo malowniczych miejsc w Polsce. Dzięki staraniom gminnych władz bardzo rozwinięta jest tutaj infrastruktura. Udało się wybudować sieć dróg, szkoły, przedszkola, żłobek oraz inne instytucje publiczne. Gminę zamieszkuje ponad 10 tys. osób. Większość z nich kiedyś zajmowała się rolnictwem, […]
Błażowa wśród najlepszych gmin – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie