Symbol 2017: Komfort od Nestro

Produkty i usługi Nestro podnoszą standardy warunków środowiska pracy. Nagrodzona Symbolem Innowacji 2017 firma jest liderem branży odpylania przemysłowego. I naprawdę ma się czym pochwalić.

Jakość powietrza dotyczy nie tylko przestrzeni publicznej czy mieszkalnej, ale również miejsc pracy, gdzie osoby aktywne zawodowo spędzają 1/3 dnia. Firma Nestro proponuje optymalne rozwiązania skierowane głównie do przemysłu, które pozwalają na stworzenie komfortowych i bezpiecznych warunków przebywania w przestrzeni narażonej na wysokie zanieczyszczenie lub zapylenie powietrza. Projektowanie, produkcja oraz instalowanie urządzeń, szeroki wachlarz usług we właściwej ich obsłudze wymaga najwyższego zaangażowania producentów. Oddzielanie i utylizacja szkodliwych substancji, a także pyłów z zamkniętych przestrzeni, opiera się na wysokich standardach i kreatywności podczas każdego etapu działania.

Ekoinnowacja dla bezpieczeństwa życia i pracy

Na rynku istnieje wiele rodzajów odpylaczy. Pełna satysfakcja klienta ma miejsce jednak tylko wówczas, gdy urządzenie jest niezawodne, działa efektywnie, emituje niski poziom hałasu i zużywa niewiele energii. Naszym celem jest, by produkt proponowany na dzisiejszym wymagającym rynku był bardzo dobrej jakości, a jednocześnie ekoinnowacyjny – wyjaśnia Radosław Gliński, dyrektor przedsiębiorstwa Nestro Sp. z o.o.

Rzeczywiście, Nestro dostarcza kompletne systemy odpylania, które wygrywają z konkurencją. Są wydajniejsze, cichsze i sprawniejsze. Efekt? Wśród klientów znajdują się najwięksi dostawcy mebli w Polsce, na czele z IKEA. Wśród kluczowych odbiorców urządzeń i usług przedsiębiorstwa znajdują się również również Fabryka Mebli Wójcik, Fabryka Mebli Brawo, firma Nowy Styl czy producent wełny mineralnej Rockwool. Roczne obroty spółki wzrosły z 22 mln zł w 2016 roku do 23,5 mln w roku obecnym. Dzięki temu Nestro plasuje się w pierwszej trójce najlepszych w branży na terenie Polski.

Przedsiębiorstwo stawia sobie nowe cele, zapewniające mu stały i dynamiczny rozwój. W swoje najbliższe plany zarząd wpisał uruchomienie oddziału B+R, dzięki któremu ma zostać opracowany i wdrożony do produkcji ekoinnowacyjny wentylator o sprawności działania osiągającej 88%. Dla znawców branży będzie to znakomity i pożądany na rynku rezultat.

Jakub Lisiecki

Podziel się:

Nastepne

Symbol 2017: Mszczonów przebija szklany sufit

wt. gru 19 , 2017
Po kilku latach spekulacji i nieudanych próbach inwestycyjnych powstaje w Polsce park rozrywki z prawdziwego zdarzenia Budowa kompleksu Park of Poland, który znajduje się na terenie Gminy Mszczonów, jest na etapie wylewania największego basenu oraz wychodzenia z fundamentami nad powierzchnię ziemi. To największa tego typu inwestycja z branży rozrywkowo-sportowej w skali Polski. – Było już wielu śmiałków, inwestorów, którzy podchodzili do tego typu projektów. Było też wielu niedowiarków, kiedy ogłosiliśmy, […]
Nasza wspólną ambicją jest ciągły rozwój i stworzenie unikatowego miejsca na mapie światowej. Chcemy by nasz park był większy od Disneylandu – mówi Józef Kurek, burmistrz Mszczonowa.

Polecamy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie