Ta aplikacja pomaga znaleźć uczciwe promocje

Twórcy aplikacji zakupowej PanParagon udostępnili nową funkcję: wyszukiwarkę produktów w gazetkach promocyjnych. Dzięki niej łatwo namierzyć oferty z jasnymi zasadami bez zawiłych warunków oraz porównać ceny między sklepami. 

PanParagon to popularna aplikacja zakupowa, która notuje już ponad 700 tys. pobrań. Jej główną funkcją jest przechowywanie paragonów w formie elektronicznej, by nie ginęły i nie blakły. Można w niej znaleźć także kupony rabatowe, monitorować wydatki, tworzyć listy zakupów, trzymać wszystkie karty lojalnościowe w jednym miejscu czy przeglądać gazetki promocyjne. Z gazetkami ściśle wiąże się nowa funkcja, która skutecznie ułatwia oszczędzanie.  

Wyszukiwarka promocji oraz prostsze porównanie cen

Gazetki promocyjne w 2022 r. przeżywają swój renesans. W kwietniu zainteresowanie tym obszarem w aplikacji PanParagon zwiększyło się o 21 proc. W październiku były to już wzrosty rzędu 29 proc. w skali jednego roku! 

– Obserwując ten trend, dodaliśmy do aplikacji funkcję wyszukiwarki promocyjnych produktów w gazetkach. Polacy szukają oszczędności, z kolei sklepy stosują coraz bardziej zawiłe chwyty promocyjne. Nasza wyszukiwarka w założeniu ma więc szczególnie promować jasne i przejrzyste promocje, bez dodatkowych warunków do spełnienia. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy nowa funkcja realnie wpłynie na efektywniejsze odkładanie pieniędzy przez naszych użytkowników – wyjaśnia Antonina Grzelak z aplikacji PanParagon.

Jak skorzystać z nowej funkcji?

Na ekranie startowym wystarczy kliknąć w kafelek „znajdź produkt z gazetki” i wpisać w wyszukiwarce konkretny artykuł, np. „kawa”. W kolejnym kroku wyświetlają się dostępne promocje z gazetek największych sieci sklepowych w Polsce. Te, które mają proste zasady, wyróżnione są etykietą „bez ściemy”. Co więcej, aby ułatwić użytkownikom porównanie kosztów, udostępniona została również tzw. cenówka, czyli przeliczenie ceny produktu na 1kg, czy 100 g. Po wybraniu konkretnej promocji aplikacja przenosi użytkownika do gazetki promocyjnej z prezentacją oferty danego produktu. Z tego poziomu można już w łatwy sposób jednym kliknięciem zapisać produkt na liście zakupów.

Podziel się:

Nastepne

Wierni tradycyjnym recepturom

śr. gru 21 , 2022
Rozmowa z Ryszardem Piziorem, prezesem zarządu Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej we Włoszczowie, która otrzymała nagrodę Symbol Jakości 2022 Skąd państwo biorą mleko do swoich produktów, ile w skali roku i miesiąca? Obecnie skupujemy mleko na terenie pięciu województw: świętokrzyskiego, śląskiego, opolskiego, łódzkiego oraz małopolskiego. Od lat najwięcej mleka pozyskiwaliśmy w województwie świętokrzyskim, jednak w roku 2021 nastąpiła zmiana lidera i na czoło wysunął się Śląsk. Skup mleka w 2022 roku wyniesie […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie