Trygve Gulbranssen – A lasy wiecznie śpiewają

Przetłumaczona na trzydzieści języków, sfilmowana, sprzedana w ponad dwunastu milionach egzemplarzy. Walka z naturą. Walka o miłość. Walka o szacunek. Na Północy trzeba umieć żyć!

Trygve Gulbranssen - A lasy wiecznie śpiewają – Monitor Rynkowy

W skutej lodem dziewiętnastowiecznej Norwegii ludzie mają twarde i dumne serca. Niełatwe życie regulowane jest przez rytm przyrody i wielowiekową tradycję szanowaną ponad wszystko. Czy ktoś stamtąd może pokochać miłością gorącą i szczerą, której nie złamią wichry losu?

Stary chłopski ród Björndal od lat słynie z męstwa i uporu, budząc strach i respekt pozostałych mieszkańców równiny. Zdobyte przez rodzinę bogactwo przyniosło władzę, ale sprowadziło też ludzką zawiść i zagrożenia, którym musi ona sprostać. Nieodpuszczone grzechy z przeszłości nie dają spokoju.

W tym surowym świecie członkowie rodziny muszą odnaleźć drogę do szczęścia i odkupienia nie tylko własnych win, ale także ich przodków.

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/a-lasy-wiecznie-spiewaja-59-90-bez-obwoluty.html

Podziel się:

Nastepne

Już nie tylko zrównoważony rozwój. Na rynku nieruchomości rośnie nowy trend

czw. mar 28 , 2024
Przyspieszenie transformacji energetycznej, modernizacja budynków zgodnie ze standardami zrównoważonego rozwoju, zielona certyfikacja budynków – na rynku nieruchomości utrwalił się trend eko stawiający sobie za cel dekarbonizację branży. – Siłą napędową na świecie i w Europie staje się w tej chwili nowy trend, zgodnie z którym rynek nieruchomości ma realizować wartość społeczną – zwraca uwagę Radosław Jodko, ekspert ds. inwestycji. Zarówno raporty inwestycyjne w branży nieruchomości, jak i dyskusje i kierunki rozwoju, o […]
Radosław Jodko

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie