Uśmiech, świeżość, wizytówka

Uśmiech, świeżość, wizytówka – Monitor Rynkowy

Zęby to jedna z wielu wizytówek człowieka. Wizytówka, o którą trzeba dbać. Czyste zęby to zdrowie, dobre samopoczucie, a także idąca za nimi świadomość własnej wartości. Czyste zęby to też świeży oddech, a wraz z nim komfort: zarówno dla posiadacza, jak i jego rozmówców. A przecież: umówmy się, wizyta u dentysty zwykle do najprzyjemniejszych nie należy.

Białe zęby to też piękny uśmiech. A tym konsumenci najczęściej obdarowywali markę COLGATE – to lider wśród paragonów przeskanowanych w aplikacji PanParagon. Na drugim miejscu mocno stoi ELMEX. Pastą trzeciego wyboru jest natomiast Blend-a-Med. W TOP 5 znalazły się również AQUAFRESH i SENSODYNE.

Podziel się:

Nastepne

Istne trofeum

pon. maj 16 , 2022
Tak, tak, urodzeni w PRL-u pamiętają słynne, czarno-białe zdjęcia. Szczęśliwy konsument powracający z zakupów – mających wówczas wiele wspólnego ze sportami wyczynowymi – obwieszony tryumfalnym wieńcem rolek papieru toaletowego… Tak, tak. Ten papier należało nie tyle kupić, lecz zdobyć. A swego czasu było go jak na lekarstwo. Tyle, że… po czterdziestu latach w mentalności konsumentów, jak widać, nie zmieniło się wiele. To jeden z tych produktów, który w kryzysie jest […]
Istne trofeum – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie