Zapraszamy na VII edycję Konferencji e-learning FUSION

Zapraszamy na VII edycję Konferencji e-learning FUSION – Monitor Rynkowy

Konferencja e-learning FUSION, w skrócie ELF 23, to najbardziej prestiżowe wydarzenie polskiego rynku szkoleniowego. Profesjonaliści i wizjonerzy ze świata e-learningu z Polski, Europy Zachodniej i Ameryki Północnej spotykają się, aby podczas 2 dni dzielić się wiedzą i doświadczeniami z najlepszych praktyk Learning&Devolopment.

To unikalna platforma networkingowa i wyjątkowa okazja obcowania z autorytetami i pionierami branży, takimi jak Donald H Taylor, Mary Głowacka, Andy Lancaster. W VII edycji weźmie udział ponad 40-stu prelegentów z Polski, UK, Holandii i USA. Wystąpienia i panele dyskusyjne będą się odbywały w języku polskim i angielskim.

Najnowsze badania i trendy szkoleniowe, innowacyjne i sprawdzone strategie technologii digital, a także case studies z konkretnych rozwiązań i narzędzi e-learningowych zostały ujęte w 6 sesjach tematycznych:

✴Strategia i Kontent
✴Technologie szkoleniowe
✴Kompetencje L&D
✴Praktyka i Doświadczenie L&D
✴Rozwiązania i Inspiracje
✴Mental Health and Wellbeing

Nie zabraknie takich tematów, jak: Learning Experience Platform, Artificial Intelligence for Learning, Immersive Learning (VR), Learning Analytics, Social collaboration Learning, Reskilling, Upskilling.

Prelekcjom towarzyszyć będzie panel dyskusyjny m.in. o tym, jak przeprowadzić skuteczną transformację cyfrową w nauczaniu, jak dobrać narzędzia do swojej organizacji i jakie metody będą się najmocniej rozwijać w najbliższej przyszłości.

Zapraszamy na VII edycję Konferencji e-learning FUSION – Monitor Rynkowy

🌐 W pierwszym dniu konferencji, 14 listopada, trzem sesjom tematycznym będzie towarzyszyć strefa wystawiennicza EXPO. Każdy uczestnik będzie miał szansę odwiedzić stoiska partnerów Konferencji i nawiązać nowe kontakty.

Pełny program, informacje o prelegentach i sesjach tematycznych na stronie:

Twórz z nami przyszłość edukacji!

Podziel się:

Nastepne

Dagmara Andryka - Joker

śr. paź 18 , 2023
„Joker” to opowieść o lęku i rodzinie, która nigdy nie powinna była zaistnieć. To miała być Wigilia taka jak zawsze. Hakerka Wanda Lechicka zamierzała zamówić pizzę i oglądać seriale, ale telefon z policji o szóstej rano wszystko zmienił. Wracający do Polski rodzice informatyczki mieli wypadek. Nieprzytomna matka trafiła do szpitala, a ojciec… zaginął bez śladu. Kiedy Wanda stara się rozwikłać tę zagadkę, odkrywa fakty, których wolałaby nigdy nie poznać. Wyjaśnianie […]
Dagmara Andryka - Joker – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie