Zostań managerem marketingu przyszłości. Zrób to dzięki MMC

Precyzyjna wiedza, doświadczeni eksperci i kolejny krok w stronę rozwinięcia kompetencji managerskich. 23 września rusza Marketing Management Congress.

Zostań managerem marketingu przyszłości. Zrób to dzięki MMC – Monitor Rynkowy

Już od kilku lat jesteś managerem, ale chcesz zwiększać swoje kompetencje?
Doskonale opanowałeś narzędzia marketingowe i chcesz się upewnić, że nic ci nie umyka?
Jesteś otwarty na naukę poprzez doświadczenie najlepszych ekspertów w Polsce?
Chcesz wiedzieć więcej z dziedziny, którą się zajmujesz?

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, Marketing Management Congress  to event dla ciebie!

 

Podczas wydarzenia poruszone zostaną istotne dla branży tematy:

– jak sprzedawać więcej dzięki kreatywnej reklamie

– co jest podstawą budowania silnej marki

– jak organizować pracę, by zespół był efektywny

– jak dostosować marketing do „nowej normalności”

– co jest skuteczniejsze – marketing subtelny czy też strategia „zawłaszczania kanału”

Marketing Management Congress to również doświadczeni eksperci. Prelekcje wygłoszą:

  1. Jacek Walkiewicz– psycholog, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich mówców. Od dwudziestu pięciu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych.
  2. Grzegorz Borowiecki– nadsztygar w agencji reklamowej WUNDERTEAM. Wierzy w etos ciężkiej pracy i śląski pragmatyzm. W komunikacji na pierwszym miejscu stawia mocne insighty, prostotę i autentyczność.
  3. Wojciech Ławniczak– jeden z pionierów service design thinking w Polsce. Współzałożyciel think-tanku Service Design Polska oraz Very Human Services, czyli agencji zajmującej się badaniami i projektowaniem w oparciu o podejście human-centred.
  4. Janina Bąk– komendant komedii i wirtuoz statystyki. Umie liczyć, opowiadać i opowiadać o liczeniu. Jak sama zaznacza, w jej historiach zasób słów jest tak bogaty, że mógłby samodzielnie spłacić cały dług publiczny Grecji.
  5. Jakub Biel– PR & Communication Manager znany z niestandardowego podejścia do marketingu, co udowodnił m.in. pierwszą głośną polską kampanią na Pornhubie czy wysłaniem iPhone’a do stratosfery. Aktualnie odpowiada za komunikację grupy x-kom.
  6. Michał Leszek– Marketing Director rodzinnej firmy Lechpol.  Zajmuje się rozwijaniem strategii marketingowej oraz nadzorowaniem działań promocyjnych marek należących do firmy. Twórca projektu marketingowego Kruger&Matz, w którym szuka ludzi z pasją.
  7. Wojciech Herra– Keynote & Motivational Speaker, jeden z najbardziej inspirujących mówców w Polsce. Pokazuje przenikanie się zasad rządzących światem sportu i biznesu.
  8. Franciszek Georgiew – CEO Social Tigers, który siedem lat temu stawiał pierwsze kroki w branży reklamowej, bazując na doświadczeniach z dziennikarstwa internetowego. W ciągu dwóch lat przeszedł od stanowiska juniorskiego do zarządzania działem social media.

Ponadto, na uczestników czekają wydarzenia towarzyszące: networking, konsultacje oraz bogata strefa wystawiennicza.

Od ciebie zależy, czy nadążysz za dynamicznie kształtującą się branżą i wprowadzisz konieczne zmiany, by usprawnić pracę twojego zespołu. Zainwestuj w rozwój swojej firmy i skorzystaj z pomocy doświadczonych ekspertów, którzy zdradzą ci najlepsze techniki zarządzania marketingiem w dobie rzeczywistości cyfrowej.

Zaufali nam: Senuto, Social Tigers, WUNDERTEAM

Marketing Management Congress

Termin: 23 września 2020

Miejsce: Sound Garden Hotel, Warszawa

Więcej informacji, agendę oraz bilety na Marketing Management Congress znajdziesz na stronie internetowej mmcongress.pl.

Zostań managerem marketingu przyszłości. Zarejestruj się na MMC już dziś!

Podziel się:

Nastepne

Polska w ogonie Europy pod względem leczenia alergii – z 12 mln osób chorych odczula się tylko 20 proc. Brak leczenia zwiększa ryzyko zachorowania na COVID-19

wt. lip 14 , 2020
Alergia to problem 12 mln Polaków. Przyczyną jej rozwoju są alergeny znajdujące się w pyłkach drzew, traw, zbóż, chwastów, odchodach roztoczy kurzu domowego czy w sierści i naskórku zwierząt domowych. Najczęstsze objawy choroby to katar, zatkany nos, zaczerwienienie spojówek, swędzenie oczu czy suchy kaszel. Alergia to nie tylko choroba dokuczliwa, ale i groźna. Nierozpoznana albo nieleczona prawidłowo może prowadzić do rozwoju astmy oskrzelowej. Dlatego lekarze podkreślają, że kluczowa jest szybka diagnoza i leczenie, które zwłaszcza teraz […]
Polska w ogonie Europy pod względem leczenia alergii – z 12 mln osób chorych odczula się tylko 20 proc. Brak leczenia zwiększa ryzyko zachorowania na COVID-19 – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie