Adam Meller, Prezes Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A. Menedżerem 2019 roku!

Wybór TOP Menedżera Pomorza od 20 lat organizowany jest przez redakcję Polska the Times „Dziennika Bałtyckiego”. Ranking najlepszych z najlepszych na Pomorzu prezentuje pomorskich biznesmenów, wybranych przez kapitułę plebiscytu, którą tworzą autorytety ze świata ekonomii, biznesu i mediów. Prestiżowa nagroda została wręczona menedżerom, których działania w danym roku zostały docenione nie tylko za dobre wyniki finansowe przedsiębiorstwa, ale także za styl i sposób zarządzania, za tworzenie wizerunku firmy oraz za reagowanie na potrzeby swojego zespołu i lokalnych społeczności. 

Pod kierownictwem prezesa Adama Mellera ZMPG S.A. został dwukrotnym laureatem programu Symbol, który realizuje redakcja Monitora Biznesu na łamach dziennika Rzeczpospolita. Jako redakcja serdecznie gratulujemy wyróżnienia oraz życzymy dalszych sukcesów.

Podziel się:

Nastepne

Michał Dąbrowski - Imię Boga

czw. kwi 2 , 2020
Nadszedł czas spełnić wolę Boga. Nadszedł czas wypełnić przeznaczenie. W Aazh, stolicy rozciągającego się na pół kontynentu Cesarstwa, toczy się niebezpieczna gra pomiędzy różnymi siłami władającymi miastem. Cesarz, potężne Kolegium Kościoła, tajemniczy szpiedzy i gildie złodziei prowadzą swoją walkę zarówno w pałacowych korytarzach i okazałych świątyniach, jak i w mrocznych i ciasnych tunelach Podmiasta. Ethon i Lheiam, młodzi adepci sztuki medycznej, przeprowadzają zakazane badania pod okiem ich mistrza i jego […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie