Aurec Home zauważony i nagrodzony

Buduje tak, jak nie budują inni. Mieszkańcy jego osiedli, wracając po pracy, mogą korzystać z siłowni, uprawiać rośliny, mają swój kawałek lasu, a wkrótce i rzeki. Za kreatywność i solidność w ręce zarządu Aurec Home trafiła prestiżowa nagroda Symbol Komfortowego Mieszkania 2022.

<strong>Aurec Home zauważony i nagrodzony</strong> – Monitor Rynkowy

Nieustający popyt na nowe mieszkania zapoczątkował kolejną realizację dewelopera Aurec Home – tym razem na warszawskiej Białołęce. Wyjątkową zaletą inwestycji My Forest, usytuowanej pod adresem Modlińska 342, jest prywatny las o powierzchni 4 tys. m kw., dostępny tylko dla domowników. Lokatorzy będą mogli korzystać z jego uroków bez ograniczeń o każdej porze roku. Szlaki spacerowe i ścieżki rowerowe pozwolą mieszkańcom aktywnie spędzać czas wolny, a miłośnikom czworonogów – na długie spacery z pupilem. W projektach jest kolejna inwestycja, tym razem z kawałkiem własnej rzeki, czyli My River. Inwestycja powstanie również na Białołęce, między rzeką Długą a kanałem Żerańskim.

Pośród wielu deweloperów w Polsce Aurec Home wyróżnia się dużą kreatywnością i solidnością, a w dobie wysokiego oprocentowania kredytów hipotecznych proponuje nabywcom ciekawe rozwiązania. Wyjściem naprzeciw klientom jest rozłożenie kosztów kupna mieszkania na 10% przy zakupie i 90% przy odbiorze kluczy. Są również inne udogodnienia, takie jak „Mieszkanie pod klucz”. To trend, który dotarł do nas z europejskiego sektora nieruchomości i na dobre zamieszkał na polskim rynku. Dziś młodzi cenią wygodę i coraz częściej decydują się na zakup mieszkania, do którego mogą wprowadzić się zaraz po odebraniu kluczy. Dlatego Aurec Home przygotował dla kupujących lokale z osiedla Miasteczko Jutrzenki atrakcyjne oferty. Dzięki korzystnym rozwiązaniom nabywcy oszczędzają czas i pieniądze, a zyskują komfortowo urządzone lokale gotowe do zamieszkania.

Deweloper buduje zarówno kawalerki o kameralnym metrażu 35 m kw., jak i przestronne dwu- oraz trzypokojowe lokale do 90 m kw. Nowe mieszkania Aurec Home to przemyślane projekty; nie tylko budynki, ale przyjazne, zintegrowane z otoczeniem osiedla pełne zieleni i przestrzeni do rekreacji, integracji, relaksu. W trosce o zdrowie mieszkańców powstały strefy aktywności Aurec Active. Znajdują się w nich sale fitness oraz pilates, siłownie plenerowe, a także elementy architektury wypoczynkowej, jak drewniane leżanki czy solarne ławki.

Lokatorzy ekologicznej inwestycji Miasteczko Jutrzenki zlokalizowanej na warszawskich Włochach mają możliwość realizacji swoich pasji ogrodniczych w szklarniach przeznaczonych do uprawy warzyw, ziół czy kwiatów. Na najmłodszych lokatorów czeka edukacyjny plac zabaw, a na ich rodziców – osiedlowe kawiarenki.

– Wierzymy, że dzięki takiemu podejściu dajemy początek nie tylko nowym osiedlom, ale i wspólnotom ludzi będących dla siebie kimś więcej niż tylko sąsiadami – podkreśla Shraga Weisman, prezes spółki.

Wyjątkową inwestycją Aurec Home jest Fabrica Ursus: miejsce, które wyróżnia nieprzeciętna architektura połączona z historią. Część zabudowy mieszkaniowej tworzą pozostające pod ochroną konserwatora zabytków fragmenty dawnej fabryki Ursus. Jest to zdecydowanie jedna z najciekawszych inwestycji w dzielnicy Ursus, która łączy dostępność mieszkania z produktem deweloperskim marki premium.

– Cieszymy się dużym zaufaniem klientów, dla których z pasją tworzymy kolejne inwestycje. Nasze plany są ambitne i nieustannie je realizujemy. Każdego dnia umacniamy swoją pozycję na rynku nieruchomości, by w przyszłości stać się jednym z kluczowych graczy w Polsce – mówi Mariola Żak, dyrektor d/s sprzedaży i marketingu Aurec Home.

Grażyna Herich

Aurec Home to międzynarodowa firma z sukcesami inwestycyjnymi na rynkach europejskich, a zarazem część spółki Aurec Capital z oddziałami m.in. w Nowym Jorku, Berlinie, Szanghaju i Tel Awiwie. Filozofia firmy polega na tworzeniu nowoczesnych, ekologicznych osiedli w duchu smart home w konkurencyjnych cenach. Deweloper chce promować przyjazne środowisku rozwiązania oraz prowadzić działalność w sposób zgodny z naturą. Koncepcja zrównoważonego rozwoju biznesu ESG jest wpisana w DNA marki.

Podziel się:

Nastepne

NPL Management– nowa spółka w Grupie Alektum

pt. lut 17 , 2023
Wartość polskiego sektora wierzytelności bankowych wyceniana jest na kwotę 20 mld PLN, stąd też w skład Grupy Alektum weszła nowa spółka: NPL Management, która odpowiedzialna jest za serwisowanie funduszy sekurytyzacyjnych i zakupy wierzytelności bankowych. Fundusze te rozumiane są jako specjalne wehikuły, które zostały powołane, aby skupować portfele wierzytelności od banków. W Polsce fundusze sekurytyzacyjne działają na podstawie ustawy o funduszach inwestycyjnych i zarządzaniu alternatywnymi funduszami inwestycyjnymi. Mogą być tworzone tylko przez towarzystwa funduszy inwestycyjnych za […]
NPL Management– nowa spółka w Grupie Alektum – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie