Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu-Zdroju:
bankowość biznesowa z ludzką twarzą

– Małe i średnie przedsiębiorstwa to wbrew pozorom bardzo wymagający klienci, oczekujący indywidualnego podejścia – podkreśla Krzysztof Rodziewicz, wiceprezes zarządu ds. handlowych w BS w Jastrzębiu-Zdroju. – Spełniamy się w tej rzeczywistości. Pomagamy w zakupie towarów, materiałów lub rozwoju parków maszynowych, finansujemy zakup nieruchomości i projekty deweloperskie. Posiadamy również w ofercie mieszkaniowe rachunki powiernicze. W pierwszych trzech kwartałach 2022 roku udzieliliśmy klientom biznesowym kredytów na łączną kwotę 72 mln zł.

Od 125 lat działalności największy atut Banku Spółdzielczego w Jastrzębiu-Zdroju stanowi jego lokalny charakter. Właśnie dzięki stałemu, bezpośredniemu kontaktowi z odbiorcami bank nieustannie poszerza spersonalizowaną ofertę dla klienta indywidualnego, biznesowego oraz samorządów. Element ten odgrywa decydującą rolę w tworzeniu dostosowanych do potrzeb klienta nowoczesnych usług finansowych.

W ostatnich latach bank szczególnie rozwinął współpracę z klientem biznesowym. Zgodnie z koncepcją społecznej odpowiedzialności biznesu, jest również instytucją mocno zaangażowaną w wspieranie lokalnej społeczności.

– Prowadzimy m.in. edukację finansową w placówkach oświatowych, popularyzujemy praktyki oszczędzania w szkołach podstawowych poprzez program SKO (Szkolne Kasy Oszczędności, przyp. red.). Co roku angażujemy się także w propagowanie kultury fizycznej i sportu – podkreśla Krzysztof Rodziewicz.

Podziel się:

Nastepne

Mark Seal - Zostaw broń, weź cannoli. Kulisy powstania filmu "Ojciec Chrzestny"

pt. lis 25 , 2022
Książka wydana w 50. rocznicę nakręcenia kultowego filmu Ojciec Chrzestny. Kulisy powstania dzieła, które zachwyciło widzów i otworzyło zupełnie nowy rozdział w historii amerykańskiej kinematografii. A po drodze wkurzyło wpływowych polityków, biznesmenów i najgroźniejszych kryminalistów Ameryki. Równie dramatyczna i przykuwająca do fotela jak sam obraz Francisa Forda Coppoli! Zawiera zdjęcia z planu filmowego, premiery filmu i jego promocji. Historia powstania Ojca chrzestnego to opowieść o walkach. Choć bezkrwawych, to równie […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie