ITM INDUSTRY EUROPE 2024

Dzięki kolejnej edycji ITM INDUSTRY EUROPE, MODERNLOG i SUBCONTRACTING, w dniach 4-7 czerwca 2024 roku Międzynarodowe Targi Poznańskie stały się centrum światowego przemysłu. Jednak tym razem było nieco inaczej, ponieważ obchodzono 10-lecie inicjatywy Przemysłu 4.0, a targi były doskonałą okazją do zaprezentowania osiągnięć tej dekady: najnowszych technologii z zakresu automatyzacji, robotyzacji, digitalizacji czy intralogistyki. Na terenie dziesięciu pawilonów pojawiły się maszyny, roboty oraz sprzęt usprawniający działalność nowoczesnych fabryk.

ITM INDUSTRY EUROPE

Przemysłowi giganci na ITM INDUSTRY EUROPE

W tegorocznej edycji targów ITM INDUSTRY EUROPE, MODERNLOG oraz SUBCONTRACTING udział wzięło ponad 700 wystawców z najważniejszych gałęzi przemysłu. Na odwiedzających czekał bogaty program wykładów i prezentacji, które odbywały się na scenie trendów dla przemysłu, scenie Tech oraz konferencji Smart Warehouse. Nie zabrakło również specjalnych stref tematycznych, będących przestrzenią dla pokazów, prezentacji oraz sportowych emocji dzięki przygotowanej przestrzeni Pneumat.game. W turnieju dla Służb Utrzymania Ruchu uczestnicy musieli wykazać się refleksem i umiejętnościami w montażu elementów instalacji pneumatycznych.

ITM INDUSTRY EUROPE

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Nowością tegorocznych targów była Strefa Bezpieczeństwa, w której 5 przodujących firm z branży bezpieczeństwa przemysłowego zaprezentowało testy uderzeniowe. – Naszym celem było pokazanie możliwości bezpiecznej pracy zarówno dla ludzi, jak i maszyn – powiedziała Anna Lemańska-Kramer, dyrektor targów ITM INDUSTRY EUROPE. Każdy gość mógł samodzielnie ocenić poziom zabezpieczeń i przekonać się o ich niezawodności.

ITM INDUSTRY EUROPE

Innowacje w robotyzacji

Robotyzacja od lat wiedzie prym targów ITM INDUSTRY EUROPE. W tym roku producenci stworzyli specjalną Strefę Robotów Współpracujących, stanowiących istotny element Przemysłu 4.0 i gwarantujących optymalizację procesów produkcyjnych. – Doświadczenia wielu firm pokazują, że inwestycja w roboty współpracujące szybko się zwraca – skomentowała Anna Lemańska-Kramer.

ITM INDUSTRY EUROPE

Nauka i biznes ramię w ramię

Targi ITM INDUSTRY EUROPE łączą świat nauki i biznesu, co pozwala na regularne spotkania z najlepszymi uczelniami technicznymi i ośrodkami badawczymi. W tym roku po raz pierwszy powstała także Strefa Nauki i Startupów, gdzie można było poznać wynalazki oraz innowacje w przemyśle. Organizatorami tej części wydarzenia były Porozumienie Spółek Celowych oraz Porozumienie Akademickich Centrów Transferu Technologii.

Podczas targów odbywały się również wywiady z liderami branży przemysłowej oraz debata o sztucznej inteligencji.

ITM INDUSTRY EUROPE

ITM INDUSTRY EUROPE to miejsce spotkań dla podwykonawców i kooperantów z branży przemysłowej. Uczestnictwo w wydarzeniu to inwestycja w rozwój przedsiębiorstwa i szansa na nawiązanie długofalowych relacji biznesowych. W ramach targów odbywało się mnóstwo spotkań wspomagających budowanie takich relacji. To także doskonała okazja do poznania nowoczesnych rozwiązań w zakresie logistyki i magazynowania.

Wkrótce odbędą się kolejne wydarzenia!

Więcej informacji na stronie: www.itm-europe.pl

Podziel się:

Nastepne

Emily Rath - Pucking Around 1

śr. cze 12 , 2024
Nie mogę zakochać się w żadnym graczu… nie mówiąc już o trzech! Nazywam się Rachel Price i dwa miesiące temu spotkałam idealnego mężczyznę. Spędziliśmy razem magiczną noc – było uroczo, zabawnie i bardzo namiętnie. Żadnych imion, żadnych zobowiązań. Myślałam, że już nigdy go nie zobaczę. Myliłam się. Okazuje się, że mój doskonały kochanek jest playboyem i obrońcą Jacksonville Rays, najgłośniejszej drużyny hokejowej w NHL, a ja… jestem jego nową fizjoterapeutką. […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie