Katarzyna Kasia, Grzegorz Markowski – Siedem życzeń. Rozmowy o źródłach nadziei

Ta książka powstała z bezsilności, ale zaowocowała nadzieją. Od ośmiu lat świat przynosi nam kolejne powody do trosk, więc żeby zupełnie nie ulec smętnym nastrojom, zadaliśmy sobie proste pytania: Czego nam dzisiaj najbardziej brakuje? Czego chcielibyśmy dla siebie? Czego chcielibyśmy dla Polski?

Katarzyna Kasia, Grzegorz Markowski - Siedem życzeń. Rozmowy o źródłach nadziei – Monitor Rynkowy

Tak powstała lista siedmiu życzeń:

odwagi, przyszłości, niepodległości, śmiechu, spokoju, bogactwa i szacunku.

O każdym z nich porozmawialiśmy z kimś wybitnym, kto zna temat od podszewki. Dzięki temu wiemy, co zrobić, żeby te życzenia się spełniły. A właściwie byśmy sami potrafili je sobie spełnić.

Jeśli chcecie poczuć nadzieję, że wbrew temu, jak wygląda dziś, jutro może być lepsze, przeczytajcie siedem inspirujących rozmów na siedem uniwersalnych tematów.

I zastanówcie się:

Czego wy życzycie Polsce?

Agnieszka Holland o odwadze, Szymon Malinowski o przyszłości Jarosław Kuisz o niepodległości, Dorota Masłowska o śmiechu, Andrzej Leder o spokoju, Joanna Tyrowicz o bogactwie, Jurek Owsiak o szacunku.

Wydawnictwo Znak poleca zakup książki: https://www.znak.com.pl/ksiazka/siedem-zyczen-rozmowy-o-zrodlach-nadziei-kasia-katarzyna-markowski-grzegorz-257637?query=siedem%20%C5%BCycze%C5%84

Podziel się:

Nastepne

<strong>Świlcza wśród najlepszych</strong>

śr. paź 11 , 2023
Sąsiadująca z Rzeszowem Gmina Świlcza to nie tylko piękne krajobrazy i czyste środowisko, ale także miejsce wielu nowatorskich przedsięwzięć biznesowych Świlcza to dynamicznie rozwijająca się, centralna część województwa podkarpackiego, dobrze skomunikowana, z nowoczesną infrastrukturą oraz obiektami odpowiadającymi potrzebom współczesnego świata. Gminę zamieszkuje ponad 16 tys. mieszkańców, a o jej atrakcyjności świadczy ciągły napływ inwestorów, mieszkańców oraz rozwijające się budownictwo. – Naszą misją jest praca na rzecz mieszkańców, dużą uwagę przywiązujemy do […]
<strong>Świlcza wśród najlepszych</strong> – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie