Miłość do gór i 7% zysków

Dobra inwestycja powinna być jednorazowa i zapewniać stałą stopę zwrotu – bez zmartwień, bez dodatkowych kosztów i bez obowiązków. Najlepiej, żeby był to luksusowy apartament, w którym będzie można spędzić urlop. Teraz jest doskonała okazja na jego zakup w świetnym miejscu w południowo-zachodniej Polsce

Na rynku nieruchomości coraz większą popularnością cieszą się inwestycje w systemie condo. To nowoczesne rozwiązanie dające wygodę i przewidywalność zysków. Inwestor kupuje wysokiej klasy apartament, będący częścią obiektu hotelowego, aby następnie go wynajmować, ale nie martwi się o zarządzanie. Wszelkimi sprawami organizacyjnymi zajmuje się operator, który daje również gwarancję stałej stopy zwrotu. Jedną z takich inwestycji jest INFINITY Zieleniec ski & spa, wyjątkowa pod wieloma względami, dająca 7% zysków rocznie bez dodatkowych kosztów.

– O prestiżu i niepowtarzalności naszego aparthotelu INFINITY Zieleniec ski & spa świadczy m.in. jego lokalizacja w samym sercu ośrodka Zieleniec Ski Arena – mówi Łukasz Stempel, prezes zarządu INFINITY Zieleniec ski & spa Obiekt położony jest bezpośrednio na stoku narciarskim. Dojazd autem na miejsce zajmie niecałe dwie godziny z Wrocławia i pięć godzin z Warszawy, a w hotelu będzie czekać miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Następnie goście będą mogli dosłownie wyjść z budynku, wpiąć narty i zjechać w dół stoku. Drugiego takiego hotelu nie ma w całej Polsce.

Design na światowym poziomie

Wszystko jest tu zaplanowane od początku do końca. Klient i jego rodzina mają się czuć kompleksowo obsłużeni. Sam obiekt zaprojektowany jest w taki sposób, by zapewniać komfort i funkcjonalność na najwyższym poziomie. Wewnątrz powstanie strefa spa & wellness z bogatą ofertą zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Błogiego relaksu będzie można zaznać dzięki jacuzzi, biczom wodnym i wygodnym leżakom przy basenie z panoramicznym widokiem na otaczające góry. Najmłodsze dzieci będą mogły pobaraszkować w specjalnie dla nich zaprojektowanym brodziku. Ci, którzy wybiorą bardziej intensywny wypoczynek, będą mogli skorzystać z siłowni. W INFINITY Zieleniec ski & spa znajdą się również: restauracja, kawiarnia, skibar, sklepy, przechowalnia nart i wypożyczalnia sprzętu zimowego.

Ale to nie wszystko: powstające tu centrum konferencyjne będzie dysponować osobnym węzłem komunikacyjnym. Plany zakładają budowę sali o powierzchni około 600 mkw oraz przestronnego foyer. Sala będzie wyposażona w przesuwne ściany, aby wedle potrzeby można było ją powiększyć aż do 900 mkw. W praktyce pozwoli to pomieścić nawet 800 osób.

– Apartamenty zapewnią komfort wypoczynku, luksus i dużą przestrzeń – podkreśla Anna Haczkiewicz-Mazur, przedstawiciel spółki INFINITY Zieleniec ski & spa – Inwestor może wybrać jedno-, dwu- lub trzypokojową nieruchomość z widokiem na otaczające stoki, przełęcze i Góry Orlickie, większość z balkonem lub loggią. Zarówno on, jak i wynajmujący apartament goście, będą mogli cieszyć się wnętrzami urządzonymi nowocześnie, w sposób gustowny i z użyciem materiałów najwyższej jakości. Poszczególne pomieszczenia całego obiektu są dobrze przemyślane, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Tym cieszymy się szczególnie, bo wiemy, że INFINITY Zieleniec ski & spa po prostu wyznaczy nowy standard w tej okolicy. To świetna wiadomość i dla gości, i dla inwestorów lokujących tu pieniądze. Tych ostatnich zresztą nie brakuje, gdyż nasza baza odpowiednich kontaktów działa szeroko i skutecznie – spora część inwestycji została już sprzedana – ale ciągle mamy miejsca dla nowych współinwestorów, których zapraszamy do kooperacji. W czerwcu został uruchomiony drugi etap sprzedaży inwestycji, a ofertę poszerzyliśmy o 200 nowych, komfortowych apartamentów.

Inwestycja na wyjątkowych zasadach

Na ogół, gdy w Polsce coś jest zbyt proste, budzi podejrzenia – że gdzieś tkwi haczyk. W przypadku INFINITY Zieleniec ski & spa jest odwrotnie: im bardziej zagłębiamy się w szczegóły warunków współpracy, tym bardziej przekonująco one brzmią. System jest bardzo transparentny i chroni interesy inwestorów, zarówno przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Kupujący apartament płaci raz i staje się właścicielem, co potwierdza księga wieczysta. Później nie ponosi kolejnych kosztów, takich jak ubezpieczenie, sprzątanie, wywóz śmieci czy bieżące naprawy. To operator jest w pełni odpowiedzialny za tę stronę funkcjonowania aparthotelu, jednocześnie zapewniając stałe zyski bez względu na faktyczne obłożenie lokalu. Po zakupie apartamentu wystarczy po prostu czekać na przelewy. Ten system dobrze się sprawdza, ponieważ INFINITY Zieleniec ski & spa jest jednym z wielu projektów spółki. Właściciel apartamentu lokuje więc swoje pieniądze nie tylko w prestiżowej nieruchomości, ale przede wszystkim w dużym doświadczeniu i kompetencjach operatora, który ma na swoim koncie wiele sukcesów w tej dziedzinie.

Czarna Góra Resort: rozwojowy punkt na mapie polskich gór

Projekt aparthotelu stanowi element szeroko zakrojonego planu całej lokalnej infrastruktury. Za jego realizację odpowiadają ludzie z wizją, pasją i doświadczeniem. Deweloper realizujący projekt jest współtwórcą całorocznego ośrodka górskiego Czarna Góra Resort. To tam zrodziła się miłość do regionu, to tam wszystko się zaczęło. Jeszcze 10 lat temu atrakcji było niewiele. Od tego czasu ukończono szereg inwestycji związanych z budową obiektów hotelowych
, restauracji i tras narciarskich. Powstały nowe koleje linowe, m.in. słynna „Luxtorpeda”, która przyczyniła się do zwiększenia liczby odwiedzających o 70% w porównaniu z poprzednimi latami. Czarna Góra Resort przez 10 lat rozwinęła się w sposób spektakularny.

Podobny scenariusz będzie realizowany w sąsiadującym Zieleńcu. INFINITY Zieleniec ski & spa jest bowiem częścią konsekwentnie realizowanej, przemyślanej wizji rozwoju całej okolicy. Turystom z całej Polski stworzy możliwość spędzania czasu w nowoczesnych ośrodkach narciarskich i uprawiania sportów górskich, zarówno zimowych, jak i letnich. Inwestorom z kolei da gwarancję zysków i wzrost wartości lokali. Biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenie i osiągnięcia dewelopera, rozwój Zieleńca powinien nastąpić jeszcze szybciej niż w Czarna Góra Resort.

– Tu warto podkreślić, że aktywność naszej grupy kapitałowej nie ogranicza się do budowy hoteli, restauracji i kolei linowych – zaznacza Łukasz Stempel. – Istotnym aspektem naszego działania jest promocja i podnoszenie wartości całego regionu, wraz z jego rozwojem i korzyścią dla lokalnej społeczności. Czarna Góra Apartamenty Sp. z o.o. jest firmą rodzinną, a to oznacza, że stawiamy na symbiozę z innymi przedsiębiorcami, ponieważ łączenie sił przynosi korzyści wszystkim. Dzięki temu Zieleniec może stać się jednym z najważniejszych ośrodków narciarskich w kraju. Sama inwestycja INFINITY Zieleniec ski & spa zapewni 300 nowych miejsc pracy i około 2 miliony złotych wpływu w skali roku do kasy gminy, co stanowić będzie znaczący bodziec do jej dalszego rozwoju.

Nie tylko zysk – wartości jest wiele

Co jeszcze jest ważne? To, że budowa powstaje ze szczególną troską o środowisko naturalne. Układ ogrzewania gazem ziemnym ograniczy emisję spalin. Zaawansowane systemy monitorowania zminimalizują zużycie energii i wody. Wydajność ogrzewania i chłodzenia budynku będzie zwiększona dzięki zastosowaniu trójwarstwowych okien i izolacji o wyśrubowanych parametrach. Podczas projektowania obiektu ogromną wagę przywiązano do tego, aby współgrał z otoczeniem, dlatego budynek będzie “przytulony” do zbocza góry poprzez kaskadowe ułożenie wszystkich kondygnacji. Patrząc z poziomu ulicy będzie widoczna tylko część aparthotelu, co w połączeniu z przemyślanym systemem oświetlenia będzie podkreślać lekkość projektu architektonicznego, którego asymetryczna forma ma korespondować z otaczającą przyrodą i zabudowaniami.

No i nie sposób zapomnieć o przemyślanym wykorzystaniu pogodowego potencjału tego specyficznego regionu. Panujący tu mikroklimat sprawia, że pokrywa śnieżna zalega przez 160 dni w roku (zazwyczaj w górskich miejscowościach liczba ta oscyluje wokół 120). Obecnie sam ośrodek narciarski Zieleniec Ski Arena to ponad 22 km tras zjazdowych, z czego 17 km oświetlonych i dostępnych do godziny 22:00, 5 kolei linowych, 24 wyciągi, snowpark, halfpipe, wypożyczalnie i szkółki narciarskie. W okresie letnim również nie brakuje atrakcji: jest tu mnóstwo malowniczych tras rowerowych, a miłośnicy jazdy konnej, przemierzania szlaków górskich, nordic walkingu czy choćby zwykłych spacerów na świeżym powietrzu – będą zachwyceni.

Wszystkie te działania przyciągają turystów, co zwiększy obłożenie w powstającym obiekcie. To z kolei zapewni inwestorom bezpieczeństwo, pewność zysków i stały wzrost wartości nieruchomości. Poszukując najlepszej inwestycji w Polsce można zatem brać pod uwagę wiele aparthoteli, ale INFINITY Zieleniec ski & spa, tak wyjątkowy, zlokalizowany bezpośrednio na stoku narciarskim, jest tylko jeden.

Dariusz Łakomski

Jesteś zainteresowany inwestycją? Zadzwoń: +48 74 306 76 06 lub wyślij e-mail na adres: infinity@czarnagora.pl. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: www.infinity.czarnagora.pl

Podziel się:

Nastepne

MOKATE: rodzinny międzynarodowy biznes zbudowany na wartościach

pon. lip 30 , 2018
Jakość, innowacyjność, wspólne wartości – to klucze do sukcesu Grupy MOKATE. Sukcesu bezsprzecznego, bowiem dzisiaj firma jest potężnym, rodzinnym biznesem zatrudniający ponad 1700 osób na świecie. O budowie pozycji lidera i kolejnych planach rozwoju z dr. Adamem Mokryszem, prezesem zarządu Grupy MOKATE, rozmawia Anna Knapek Mówi się, że to MOKATE nauczyło Polaków pić cappuccino. Dziś firma jest jednym z największych polskich producentów kawy, herbaty i napojów instant w Europie Środkowo-Wschodniej, […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie