Przyszłość z „Energetykiem”

SM „Energetyk” w Rzeszowie jest jedną z najjaśniejszych pereł polskiej spółdzielczości, a jej najnowsze dzieło – osiedle „Przyszłość” – zaskakuje przemyślanym konceptem, nowoczesnym designem oraz jakością wykończenia. Inwestycja zachęca do zamieszkania na Podkarpaciu

DCIM100MEDIADJI_0674.JPG

Dynamika rozwoju „Energetyka” jako stosunkowo młodej, bo działającej od 1996 roku spółdzielni, nabrała znacznego przyspieszenia. Jedną z jej wizytówek stało się nowo wybudowane osiedle. Jednak tu warto podkreślić, że spółdzielnia nie tylko inwestuje, ale też dba o potrzeby swoich mieszkańców. Stała się swoistym mostem skutecznego zarządzania i nowoczesnego mieszkania.

– Chcemy inwestować, ale nie zapominamy o naszych mieszkańcach – mówi Katarzyna Marszałek, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej „Energetyk” w Rzeszowie. –  W czerwcu zorganizowaliśmy dla nich piknik na wolnym powietrzu, który udał się znakomicie. Chcemy, aby po mrocznym czasie pandemii cieszyli się ze wspólnej zabawy i ogólnie czuli się dobrze w naszej spółdzielni.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Energetyk” w Rzeszowie od lat realizuje plany zwiększania swoich zasobów. Buduje nowoczesne, komfortowe mieszkania blisko głównych arterii, ale i w otoczeniu zieleni, zapewniając jednocześnie miejsca do zabaw dla najmłodszych. Przykładem jest nowo powstałe osiedle „Przyszłość” przy ul. Bałtyckiej w dzielnicy Wilkowyja, w bezpośrednim sąsiedztwie Publicznej Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów. Tworzy je kompleks budynków mieszkalno-usługowych o zróżnicowanej ilości kondygnacji (od 6 do 15), z mieszkaniami o powierzchni od 26 do 48 m kw. Spółdzielnia oddała już do użytkowania dwa budynki mieszkalno-rodzinne, obecnie trwa sprzedaż mieszkań w trzecim. Pod całym budynkiem znajdować się będą miejsca postojowe w podziemnym, wielostanowiskowym, dwupoziomowym garażu, który zapewni mieszkańcom sporo komfortu. Atutami są też zewnętrzne miejsca parkingowe, komórki lokatorskie, windy, a dla poprawy bezpieczeństwa – wideodomofony. Mieszkańców cieszy oświetlenie całego osiedla. Chodniki, ścieżki, rabaty czynią je nowoczesnym i wygodnym. Cena za 1 m kw. mieszkania na „Przyszłości” oscyluje w zależności od powierzchni od 8,25 do 8,5 tys. zł. Zakończenie inwestycji planowane jest na rok 2024.

– Jakość wykonania poszczególnych elementów mieszkań i części wspólnych napawa nas dumą. Rzeszów jest miastem, które stale się rozwija, a my, spółdzielcy, dotrzymujemy mu kroku i chcemy, żeby nasi mieszkańcy byli dumni ze swojego miejsca na Ziemi – podsumowuje Katarzyna Marszałek.

Podziel się:

Nastepne

<strong>Odczarować mit agencji pracy</strong>

czw. mar 30 , 2023
– Chciałabym budować naszą markę jako godną zaufania, dającą doskonałą jakość i  sprawiedliwe traktującą wszystkie strony – mówi Agnieszka Socha, prezes zarządu WorkerService Sp. z o.o. w rozmowie z Anną Knapek Pod koniec 2022 roku założona i kierowana przez panią firma została nagrodzona tytułem Symbolu Rozwoju Biznesu. Co oznacza dla pani ta nagroda? Wyróżnienie jest dla nas potwierdzeniem, że wszystko, co robimy, zarówno dla naszych klientów, pracowników, jak i dla lokalnej społeczności, ma sens, […]

Polecamy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie