Razem zbudujemy nowy, lepszy świat 

Ogromna wiedza, doświadczenie, setki zrealizowanych projektów dla klientów na całym świecie, urządzenia na bardzo wysokim poziomie zaawansowania technologicznego. To czynniki, dzięki którym PREVAC od 25 lat znajduje się w ścisłej światowej czołówce firm produkujących aparaturę badawczo-naukową.

Sylwia Gatnar, Dyrektor Zarządzający PREVAC Sp. z o.o. (z prawej) odbiera Symbol Innowacji 2021 z rąk Jakuba Lisieckiego, dyrektora zarządzającego PubliCity Media Group

Dziś, gdy najważniejsze jest poszukiwanie nowych rozwiązań dla zaspokojenia potrzeb zmieniającego się świata, dbanie o ekologię oraz pozyskiwanie energii ze źródeł odnawialnych, PREVAC odnajduje swoje miejsce, dając instytutom badawczym, jednostkom naukowym oraz odbiorcom przemysłowym możliwość rozwijania swoich laboratoriów, tworzenia nowych materiałów, a co za tym idzie – technologii. Firma projektuje i produkuje aparaturę depozycyjną oraz analityczną, przeznaczoną do tworzenia i badania materiałów w warunkach wysokiej oraz ultrawysokiej próżni. W ofercie znajdują się także wysokiej jakości instrumenty badawcze, innowacyjne urządzenia elektroniczne i nowoczesne oprogramowanie. Integralną częścią aktywności biznesowej PREVAC jest działalność handlowa, usługowa czy szkoleniowa.

Innowacyjna aparatura naukowo-badawcza do badań nad nowymi materiałami

Odbiorcami produktów PREVAC są głównie światowej renomy ośrodki naukowo-badawcze i przemysłowe zlokalizowane zarówno w Polsce, jak i za granicą. Spółka ma już na swoim koncie ponad 580 zrealizowanych projektów komercyjnych o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego. Równolegle prowadzi własne prace badawczo-rozwojowe. Tworzy produkty, które pomagają kreować lepsze jutro. Praca z aparaturą tej marki daje naukowcom lepsze możliwości: produkcji, kontroli procesów bądź technologii materiałów dla biomedycyny, źródeł odnawialnych, wydajniejszych baterii, a także zrozumienia procesów atmosferycznych.

– Na rozwój naszej firmy patrzymy kompleksowo – mówi Sylwia Gatnar, Dyrektor Zarządzający PREVAC Sp. z o.o. – Pracujemy nad nowymi produktami dla nauki i przemysłu, gdzie największą wartość stanowią wiedza, zaangażowanie pracowników oraz ciągłe doskonalenie procesów zarządczych w organizacji. Innowacyjność i jakość, będące naszą strategią biznesową, stanowią dwa fundamenty budowania naszej przewagi konkurencyjnej. Często musimy myśleć nieszablonowo, przełamywać dotychczasowe bariery czy ograniczenia. Dzięki temu możemy wdrażać na rynek nowe produkty oraz udoskonalać już istniejące. Nie pomijamy znaczenia ich jakości, niezawodności, bezpieczeństwa i ergonomii użytkowania. Dzięki temu budujemy nowy, lepszy świat.

W ostatnich 10 latach firma dotarła ze swoją ofertą do klientów z 75 krajów, natomiast lista referencyjna liczy dostawy do 45 krajów. Na tle konkurencji PREVAC, obok wysokiej jakości i innowacyjności rozwiązań, wyróżnia się elastycznością i kompleksową obsługą klienta, włączając w to profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań. Dzięki ogromnej wiedzy, doświadczeniu oraz setkom zrealizowanych projektów na świecie spółka jest w stanie tworzyć urządzenia na bardzo wysokim poziomie zaawansowania technologicznego.

Kompleksowe rozwiązania do badań w warunkach ultra wysokiej próżni lub wysokiego ciśnienia

Najważniejszym ogniwem, dzięki któremu firma nieustannie się rozwija, są pracownicy: ludzie kreatywni, otwarci na nowe rozwiązania oraz posiadający szeroką wiedzę w wielu dziedzinach. Spółka przykłada dużą wagę do tego, aby zespół był doceniany. To pozwala zarządzać na najwyższym poziomie. Na przykład: aby efektywnie zarządzać organizacją o tak złożonym profilu działalności, wypracowano uhonorowany, autorski system zarządzania innowacjami bazujący na wymaganiach normy ISO 9001, metodyce PRINCE2 i specyficznych wymaganiach procesów zarządzania innowacjami. System tworzą przede wszystkim ludzie i to dzięki nim firma realizuje politykę jakości nieprzerwanie od 2004 roku. A bezgraniczne nieomal zaufanie klientów i ciągłe doskonalenie stanowią kluczowe priorytety w działalności.

Adrian Morel

Zaawansowane zasilacze i elektronika sterująca PREVAC

Działalność firmy PREVAC już od 25 lat bazuje na projektowaniu oraz produkcji kompletnych i innowacyjnych systemów badawczych dla odbiorców naukowych, jak i przemysłowych.Spółka projektuje i wytwarza specjalistyczne systemy oraz komponenty pracujące w warunkach wysokiej i ultrawysokiej próżni (HV i UHV), przeznaczone do badań własności fizyko-chemicznych ciał stałych oraz do wielu innych specyficznych badań wykorzystywanych w produkcji, kontroli procesów bądź technologii materiałów dla biomedycyny, źródeł odnawialnych, wydajniejszych baterii, a także zrozumienia procesów atmosferycznych.Oferta firmy obejmuje produkty znajdujące zastosowanie w wielu gałęziach nauki i przemysłu: systemy próżniowe, pompy próżniowe, urządzenia pomiarowe, komponenty oraz aparaturę naukowo-badawczą dla przemysłu metalurgicznego, chemicznego, optycznego, samochodowego i wielu innych. W ofercie znajdują się także wysokiej jakości instrumenty badawcze, innowacyjne urządzenia elektroniczne i nowoczesne oprogramowanie.Ponadto PREVAC organizuje prezentacje, prelekcje oraz szkolenia między innymi w zakresie technologii próżniowej, jak i wyjaśniające zagadnienia związane z najnowszymi technologiami bazującymi na próżni.

Podziel się:

Nastepne

„Nienaprawialny” Polski Ład. Eksperci apelują o napisanie ustawy całkowicie od nowa

czw. lut 3 , 2022
– Najlepiej wyrzucić cały Polski Ład i usiąść do opracowywania nowej ustawy. Nie ustawy zmieniającej ustawę, która już w tej chwili liczy dwieście kilkadziesiąt stron, ale napisanej od nowa – mówi Artur Mazurkiewicz, prezes Dolnośląskich Pracodawców. Podobnego zdania jest coraz więcej ekspertów, którzy wskazują, że rosnącej z każdym dniem liczby luk i niedociągnięć w Polskim Ładzie nie da się łatać kolejnymi rozporządzeniami bez wywoływania jeszcze większego chaosu podatkowego. Dobrze odzwierciedlają go sondaże, z których wynika, że ok. 1/3 Polaków nie wie […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie