Stadnina Koni Prudnik nagrodzona

O wyróżnieniu Symbol 2022, przewadze konkurencyjnej, a także dobrych warunkach zatrudnienia rozmawiamy z Józefem Stępkowskim, prezesem zarządu Stadniny Koni Prudnik Spółka z o.o.

Stadnina Koni Prudnik nagrodzona – Monitor Rynkowy

Wyróżnienie nagrodą Symbol Nowoczesnego Rolnictwa 2022 to spore wydarzenie w historii StadninyJakie znaczenie ma dla państwa to prestiżowe wyróżnienie?

Ogromne. Jej otrzymanie jest potwierdzeniem, iż prowadzone przez nas działania zgodne ze strategią zarządzania przynoszą pozytywne i oczekiwane wyniki. To jednocześnie nagroda za trud i włożony wysiłek w prowadzenie i zbudowanie dobrej marki tak ogromnej spółki. Ponadto z uwagi na to, iż informacja o otrzymanym  wyróżnieniu  publikowana jest na łamach najbardziej opiniotwórczych dzienników w Polsce, uważam, że jest to dla nas okazja do zaprezentowania się szerszemu gronu potencjalnych, nowych kontrahentów, jak również możliwość wzmocnienia wizerunku firmy.

Stadnina Koni Prudnik nagrodzona – Monitor Rynkowy

Dlaczego Stadnina Koni Prudnik? Czym wyróżniają się państwo na tle konkurencji?

Realizujemy cele hodowlane z zakresu bydła i koni. Wpływa to na duże osiągnięcia z zakresu genetyki tych zwierząt, co odzwierciedla się w uznawaniu nas jako lidera hodowli i genetyki. Istotne są również prowadzone w spółce działania proekologiczne. W samym 2022 roku wybudowaliśmy nowoczesny jałownik, zbiorniki na gnojówkę, płytę obornikową. Planowana jest budowa placu pod rękawy na kiszonkę. Co ważne, obecnie uczestniczymy i współpracujemy z inwestorami przy przygotowaniach do budowy biogazowni na terenie spółki. Ponadto prowadzenie prawidłowej polityki ekonomicznej, umożliwiające uzyskanie wysokich zysków, wypracowanie stabilności finansowej i mniejszego ryzyka związanego z sytuacjami kryzysowymi powoduje, iż spółka ma ugruntowaną pozycję na rynku i cieszy się zaufaniem partnerów biznesowych. Oferujemy również bardzo dobre warunki zatrudnienia, co stwarza możliwości rzetelnej pracy bardzo licznej, wykwalifikowanej kadrze pracowniczej.

Stadnina Koni Prudnik nagrodzona – Monitor Rynkowy

Skoro już o pracownikach mówimy: dla wielu ludzi podstawą atmosfery są warunki zatrudnienia. Jak wyglądają one u państwa?

Uważam, że odpowiednio dobrany zespół pracowników, którzy chcą i potrafią ze sobą współpracować, to połowa sukcesu. Bardzo dobra atmosfera w miejscu pracy powoduje, że pracownicy angażują się w życie firmy, są bardziej efektywni. My ze swej strony gwarantujemy stabilizację zatrudnienia, co oznacza, że wszyscy pracownicy posiadają umowę o pracę. Umożliwiamy pracę zdalną, elastyczny czas pracy, wsparcie dla kobiet w ciąży i młodych mam, dostęp do edukacji, szkoleń, wsparcie w zakresie studiów podyplomowych. Oczywiście nie zapominamy o działaniach integracyjnych.

Rozmawiał: Tomasz Popławski

Podziel się:

Nastepne

LEK-AM: firma z charakterem 

śr. lis 30 , 2022
Firma LEK-AM, jedno z dynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw farmaceutycznych w Polsce, stawia na ciągły rozwój i szuka nowych rynków zbytu. Firmy produkujące leki generyczne pod względem wielkości sprzedaży zdobyły ponad połowę rynku i rokrocznie zwiększają w nim udział. LEK-AM to jedno z dynamiczniej rozwijających się w Polsce przedsiębiorstw farmaceutycznych, które od lat współtworzy ten trend. Firma, która istnieje na rynku od 22 lat, stawia na wiele płaszczyzn rozwoju, m.in. na innowacyjność. – Innowacyjne […]
LEK-AM: firma z charakterem  – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie