Symbole 2017 rozdane. Uroczysta Gala w Katowicach [ZDJĘCIA]

Przedstawiciele niemal 60 firm, instytucji naukowych i samorządów wzięli udział w uroczystej Gali programu Symbol 2017, zorganizowanej przez redakcję Monitora Biznesu w Rzeczpospolitej i Monitora Rynkowego w Dzienniku Gazecie Prawnej w zabytkowych wnętrzach Hotelu Monopol w Katowicach.

W tegorocznej, 7 edycji programu Symbol ponownie uhonorowano najlepsze i najbardziej symboliczne podmioty świata biznesu, nauki i samorządów, takie, których działalność jest sumą doświadczenia, mądrych decyzji i odpowiedzialności społecznej, oraz długofalowej polityki działania.

Obok Symboli wręczono również EkoSymbole 2017 – nagrodę za szczególną dbałość o środowisko i zrównoważony rozwój, którek patronuje Główny Inspektor Ochrony Środowiska. W tym roku laureaci EkoSymboli odebrali gratulacje i tytuły z rąk szefa GIOŚ, ministra Marka Haliniaka.

Uroczystej Gali Symbol 2017 towarzyszył gościnny wykład jednego z najgłośniejszych polskich mentorów biznesowych dr. Mateusza Grzesiaka, laureata tytułu Symbol Polskiego Mentoringu 2017, poświęcony psychologii przywództwa.

Podczas Gali Symbol 2017 wręczono również statuetki Siły Polski 2017. Dla nagrodzonych i zaproszonych gości wystąpiła z recitalem Adrianna Biedrzyńska.

 

Podziel się:

Nastepne

RSM im. Komuny Paryskiej w Gdyni: Widoki są wspaniałe

pon. gru 11 , 2017
Jedna z największych spółdzielni na Pomorzu przez skuteczne zarządzanie łączy atuty spółdzielczości mieszkaniowej z wyjątkowo atrakcyjnym położeniem swoich zasobów. Jest więc Symbolem W 2018 r. Robotnicza Spółdzielni Mieszkaniowej im. Komuny Paryskiej w Gdyni świętuje 60-lecie powstania. Są powody do dumy. Jedna z najstarszych i najprężniej funkcjonujących spółdzielni w Trójmieście działa na dużym obszarze obejmującym kilka dzielnic. Kondycja finansowa jest bardzo dobra, więc członkowie rokrocznie decydują o podziale nadwyżki budżetowej. W ciągu […]
RSM im. Komuny Paryskiej w Gdyni: Widoki są wspaniałe – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie