Tutaj jesz, co chcesz

Dieta pudełkowa Nice To Fit You umożliwia wybór dań z różnorodnych diet. W tym przypadku to konsument decyduje, na co ma ochotę

Założycielami Nice To Fit YouRadek Jeżak i Sebastian Rabiej, którzy poznali się jeszcze na studiach. Po pierwszych doświadczeniach z dietą pudełkową byli niezadowoleni z jakości firm cateringowych. Sama usługa wydała im się jednak bardzo interesująca.

– Wtedy uznaliśmy, że na rynku jest miejsce dla marki, której priorytetem będzie jakość oferowanych produktów. Tak rozpoczęła się biznesowa przygoda z dietą pudełkową – mówi Sebastian Rabiej. 

Nazwa marki powstała w 2016 roku. Brand szybko stał się rozpoznawalny przez charakterystyczne żółte logo oraz największy wybór menu na rynku – do 30 dań z 6 różnorodnych diet. Wybór posiłków odbywa się z poziomu aplikacji i jest oparty o zdjęcia, opis, skład oraz opinie – ta funkcjonalność wyróżnia Nice To Fit You na rynku.

Warianty stworzone przez dietetyczki i kucharzy na podstawie badań i zebranych doświadczeń to kolejno: dieta Classic – czyli smaki, które stawiają na klasykę, ale o monotonii nie ma mowy. Less Gluten & Dairy Free – dla klientów z nietolerancją pokarmową. Dieta Veggy – projektowana z myślą o wszystkich, którzy nie jedzą mięsa. Less Carb dedykowana tym, którzy są na redukcji i ograniczają węglowodany, ale nie w smak im rezygnacja z tego, co naprawdę dobre. I w końcu dieta Foodie – dla wszystkich smakoszy, którzy kochają najnowsze kulinarne trendy i ciekawostki.

W Nice To Fit You to klient decyduje, na co ma ochotę. Nie musi stawiać na gotowe zestawy na cały dzień. W Pakiecie Basic mamy do dyspozycji 20 dań z 4 różnych diet. Pakiet Plus to 25 potraw z 5 diet, a Super+ daje do dyspozycji nawet 30 posiłków z 6 diet. W praktyce oznacza to pełną dowolność miksowania wariantów ze sobą – każdy posiłek może pochodzić z innej z diet w obrębie wybranego pakietu. Wszystko dlatego, że brand rozumie zmienne wymagania swoich klientów, a co więcej – elastycznie dopasowuje się  do ich potrzeb. 

Nad jakością wykorzystywanych produktów czuwają specjaliści, którzy starannie je selekcjonują. To właśnie jakość jest w Nice To Fit You wartością nadrzędną. Pieczę nad posiłkami sprawuje zespół dietetyczek, na czele z Agnieszką Tokarz. Obecnie posiłki dostarczane są do ponad 250 miejscowości, aczkolwiek brand prężnie i szybko się  rozwija o nowe lokalizacje. Firma prowadzi również aktywnie kanały social media, Facebook oraz Instagram. Zachęcamy do obserwowania.

Grażyna Herich

Podziel się:

Nastepne

Merrid Controls: innowacyjne zarządzanie informacją

pon. lis 30 , 2020
Konwergencja systemów automatyki i informatyki to aktualnie podstawowe działania podnoszące efektywność zarządzania przedsiębiorstwami. Promotorem takich działań na rynku polskim jest rodzima spółka Merrid Controls, która od 30 lat z sukcesem podejmuje szereg odważnych, nowatorskich projektów z pogranicza technologii IT/OT W dzisiejszych czasach najcenniejszym towarem jest informacja. Jej pozyskiwanie, analizowanie i przetwarzanie bez współczesnych systemów informatyki (IT) i automatyki (OT) byłoby niemożliwe. Od samego początku działalności spółka Merrid Controls dostrzegła, że […]

Polecamy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie