Zapach to Twoja wizytówka

Życie w biegu, ciągły stres, wyzwania w pracy. W życiu odbywamy wiele spotkań.  Zawodowych, ze znajomymi, rodzinne. Chodzimy na obiad w restauracji, świetny film w kinie lub… po prostu korzystamy z przejażdżki komunikacją miejską. Któż z nas tego nie zna. Warto więc zadbać, by czuć się świeżo przez cały dzień, prawda?

Kluczem jest tu nasz zapach. Jak dziwnie to nie zabrzmi, badania jednoznacznie wskazują, że potrafimy podświadomie ocenić drugą osobę wyłącznie za pomocą zmysłu węchu.

Co nam w tym może pomóc? Oczywiście, że antyperspiranty i dezodoranty.

Dlatego konsumenci, przy pomocy aplikacji PanParagon, wyłonili liderów w tym zestawieniu. Pierwsze miejsce przypada ekspertowi w pielęgnacji skóry od pokoleń, czyli marce NIVEA. Drugie miejsce należy do speca od niezawodnej ochrony przy każdym ruchu – REXONY. Natomiast marka GARNIER i jej naturalne składniki dla naturalnego piękna zamyka dzisiejsze podium. W TOP 5 znalazł się również już kultowy gołąb, czyli DOVE oraz specjalista w budowaniu poczucia pewności siebie – AXE.

To teraz – czas zajrzeć do swojej kosmetyczki!

Podziel się:

Nastepne

Vaclav Smil - Liczby nie kłamią. 71 rzeczy, które trzeba wiedzieć o świecie

wt. cze 7 , 2022
Czy podróżowanie samolotem jest bezpieczne? Ile ważą wszystkie krowy na świecie? Co sprawia, że ludzie czują się szczęśliwi? „Liczby nie kłamią” to książka o mieszkańcach Ziemi, o pożywieniu i paliwach, które dostarczają im energii, o transporcie i wynalazkach współczesnego świata, a także o tym, jak to wszystko wpływa na naszą planetę. Profesor Vaclav Smil zabiera czytelników na pasjonującą wyprawę, której celem jest odkrywanie faktów. Podsuwając nam zaskakujące dane statystyczne i […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie