Nie chrup tak głośno!

Teraz opowiem wam o kompanach przy ulubionym serialu, mistrzach podczas Ligi Mistrzów i niestrudzonych towarzyszach każdej imprezy. Bo kto nie lubi wrzucić czegoś na ząb? Tylko gdyby nie to chrupanie… Ale nie ukrywajmy: wielu z nas lubi podjadać, choć nie każdy mówi o tym głośno, a tymczasem brzuszek rośnie… No ale jak oprzeć się słonym przekąskom? 

Użytkownicy aplikacji PanParagon wskazali, że zdecydowanym liderem Wyboru Klientów stała się marka sygnowana takimi gwiazdami jak Lionel Messi, Paul Pogba i Lieke Martens. A dokładnie: Lay’s. Drugie miejsce przypada marce TOP CHIPS, natomiast bohaterem trzeciego miejsca jest CHEETOS i pomarańczowy gepard z obsesją na puncie jedzenia.

Zestawienie zamyka legenda w nowej odsłonie spod Krakowa, czyli LAJKONIK oraz nadający się na każdą imprezę CHRUNCHIPS.

To co dziś chrupiemy?

Podziel się:

Nastepne

Dean Burnett - Psycho-logika

pon. cze 6 , 2022
Każdego roku jedna na cztery osoby doświadcza problemów ze zdrowiem psychicznym, przy czym same zaburzenia depresyjne i lękowe dotykają ponad 500 milionów osób na świecie. Dlaczego zaburzenia psychiczne są tak powszechne? Co we współczesnym życiu wywiera szkodliwy wpływ na naszą psychikę? Dlaczego wiele problemów ze zdrowiem psychicznym daje wyraźne objawy fizyczne? I dlaczego tym problemom nadal towarzyszy sporo nieporozumień oraz stygmatyzacja? W „Psycho-logice” Dean Burnett, neurobiolog i wzięty popularyzator nauki, […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie