Budować z najlepszymi

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mat-Bud Sp. z o.o. Sp.k. w Rozgartach jest firmą rodzinną, proinwestycyjną, ukierunkowaną na wspieranie i rozwój polskiej gospodarki

PW Mat-Bud od 1998 roku skutecznie udowadnia, że Polska jest dobrym krajem do inwestowania, lecz musi temu towarzyszyć dobra atmosfera i wspólnota celów nie tylko całej załogi, ale również dostawców i odbiorców. Specjalizując się w produkcji betonu towarowego, prefabrykacji, sprzedaży hurtowej i detalicznej materiałów budowlanych i kruszyw z własnej kopalni, firma dostosowuje ofertę do rosnących oczekiwań klientów. Mat-Bud sprzedaje materiały budowlane najlepszych producentów w dobrych cenach na kieszeń każdego klienta oraz inwestora.

– Naszą dewizą jest dobry produkt, fachowe doradztwo, sprawna logistyka, dobrze zatowarowane magazyny oraz ciekawe i inspirujące podpowiedzi co do zastosowań produktów – mówi Jacek Rutkowski, wspólnik i prezes zarządu spółki.

– Nasza oferta pozwala wykonywać zadania i inwestycje na każdym etapie: od fundamentów, poprzez ściany, dach i wykończenie wnętrz, po zagospodarowanie terenu – dodaje Bogdan Pietras, główny wspólnik i założyciel firmy.

Lata 2016–2018 to okres dynamicznego rozwoju spółki. W tym czasie w Bydgoszczy powstały nowe oddziały spółki o dwukrotnie większym niż dotąd potencjale: zakład produkcyjny, nowa betoniarnia oraz oddział handlowy. Otwarcie na przełomie lat 2017 i 2018 czterech nowych oddziałów w Gdańsku-Kowalach, Gdyni, Łodzi oraz Włocławku w bardzo krótkim czasie podwoiło obroty.

Mat-Bud stawia na nowoczesne budownictwo. Szkoli załogę w zakresie fachowej wiedzy o produktach i technologii. Dysponuje niezbędnym transportem (m.in. HDS). Gwarantuje sprawną, szybką dostawę na plac budowy. Ponadto od lat wspiera finansowo i osobowo różne dziedziny życia: sport, naukę, sztukę, kulturę czy tradycje narodowe. Ta społeczna odpowiedzialność za biznes także przekłada się na dobre wyniki.

Dzięki wysokiej dynamice rozwoju, a także prospołecznej i propaństwowej polityce wspólników i załogi, Mat-Bud zyskał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jest laureatem m.in. konkursu Złotej Setki Pomorza i Kujaw, Złotego Medalu Polskiego Klubu Biznesu, Lidera Polskiego Biznesu Business Centre Club.

Sonia Platajs-Szefer

Podziel się:

Nastepne

Rzeszowski „Energetyk” dużo buduje

wt. paź 8 , 2019
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Energetyk” w Rzeszowie  systematycznie powiększa swoje zasoby, a wielkość inwestycji i dynamika rozwoju budzą szacunek Spółdzielnia powstała stosunkowo niedawno, bo w 1996 r. na bazie mieszkań wykupywanych przez pracowników Rzeszowskiego Zakładu Energetycznego. Od 23 lat zdobywa i poszerza doświadczenie w działalności, dba o swoje zasoby, a przede wszystkim inwestuje w nowoczesne budownictwo. W 2005 r. połączyła się ze Spółdzielnią Mieszkaniową Nr 1 w Boguchwale. Aktualnie liczy ponad 2,1 […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie