Aurec Home nabiera rozpędu

Aurec Home buduje tak, jak nie budują inni deweloperzy. Na stworzonych przez niego osiedlach jest wszystko, czego mieszkańcy potrzebują do życia. Firma została nagrodzona Symbolem Nowoczesnego Budownictwa 2023, a dzięki uzyskanym niedawno nowym pozwoleniom – będzie uruchamiać kolejne inwestycje w Warszawie.

Aurec Home, na którego mieszkania trwa nieustający popyt, ma nowe powody do radości. Deweloper otrzymał pozwolenie na nową realizację, prawdopodobnie w drugiej połowie 2024 – tym razem na warszawskiej Białołęce. Inwestycja nosi nazwę „My Forest”, a będzie na tyle unikatowa, że jej mieszkańcy będą mieli… swój własny kawałek lasu. Szlaki spacerowe i ścieżki rowerowe pozwolą aktywnie spędzać czas wolny, a miłośnicy czworonogów znajdą przestrzeń na długie spacery z pupilem. Drugie pozwolenie na budowę dotyczy projektu „Fabrica Ursus”: miejsca, które wyróżnia nieprzeciętna architektura połączona z historią. Część zabudowy mieszkaniowej tworzą pozostające pod ochroną konserwatora zabytków fragmenty dawnej fabryki Ursus. Jest to zdecydowanie jedna z najciekawszych inwestycji w dzielnicy, która łączy dostępność mieszkania z deweloperskim produktem premium.

– Bardzo się cieszymy, gdyż na to pozwolenie czekaliśmy kilka lat. Niewiele osób wie, że z budową nowego osiedla wiążą się olbrzymie koszty związane z nowymi drogami, wymianą starej kanalizacji. Partycypujemy również w innych kosztach, które są warunkiem pozwolenia wydawanego przez miasto. Jednak każda pozytywna decyzja to radość, bo przecież naszym celem jest budowanie i sprzedawanie mieszkań – mówi Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu Aurec Home.

Tymczasem w projektach jest kolejna inwestycja – tym razem z kawałkiem własnej rzeki: „My River”. Inwestycja powstanie również na Białołęce, między rzeką Długą a kanałem Żerańskim.

Pośród wielu deweloperów w Polsce Aurec Home wyróżnia się dużą kreatywnością i solidnością, a w dobie wysokiego oprocentowania kredytów hipotecznych proponuje nabywcom ciekawe rozwiązania. Wyjściem naprzeciw klientom jest rozłożenie kosztów kupna mieszkania: na 30% przy zakupie i 70% przy odbiorze. Są również inne udogodnienia, takie jak „Mieszkanie pod klucz”. To trend, który dotarł do Polski z europejskiego sektora nieruchomości i na dobre zamieszkał na naszym rynku. Dziś młodzi Polacy cenią wygodę i coraz częściej decydują się na zakup mieszkania, do którego mogą wprowadzić się zaraz po odebraniu kluczy. Dlatego deweloper buduje zarówno kawalerki o kameralnym metrażu 35 m kw., jak i przestronne dwu- oraz trzypokojowe lokale do 90 m kw.

Nowe mieszkania Aurec Home to przemyślane projekty; nie tylko budynki, ale przyjazne, zintegrowane z otoczeniem osiedla pełne zieleni i przestrzeni do rekreacji, integracji, relaksu. W trosce o zdrowie mieszkańców powstały strefy aktywności Aurec Active. Znajdują się w nich sale fitness oraz pilates, siłownie plenerowe, a także elementy wypoczynku, jak drewniane leżanki i solarne ławki. Lokatorzy ekologicznej inwestycji Miasteczko Jutrzenki zlokalizowanej na warszawskich Włochach mają możliwość realizacji swoich pasji ogrodniczych w szklarniach przeznaczonych do uprawy warzyw, ziół czy kwiatów. Na najmłodszych czeka edukacyjny plac zabaw, a na ich rodziców – osiedlowe kawiarenki.

– Wierzymy, że dzięki takiemu podejściu dajemy początek nie tylko nowym osiedlom, ale i wspólnotom ludzi będących dla siebie kimś więcej niż tylko sąsiadami; chcemy, by chętnie wracali do swoich domów, a na wybudowanych przez nas osiedlach – żeby mieli wszystko, czego potrzebują do życia – podkreśla Shraga Weisman, CEO spółki.

Aurec Home jest międzynarodową firmą z sukcesami inwestycyjnymi na rynkach europejskich. Stanowi część spółki Aurec Capital, z oddziałami m.in. w Nowym Jorku, Berlinie, Szanghaju i Tel Awiwie. Filozofia firmy polega na tworzeniu nowoczesnych, ekologicznych osiedli w duchu smart home w konkurencyjnych cenach. Deweloper chce promować przyjazne środowisku rozwiązania oraz prowadzić działalność w sposób zgodny z naturą. Za wszystkie te działania firma otrzymała prestiżową, ogólnopolską nagrodę Symbol Nowoczesnego Budownictwa 2023. W Katowicach odebrała ją Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu.

Podziel się:

Nastepne

<strong>Priorytet szpitala: satysfakcja pacjenta!</strong>

pon. sty 29 , 2024
Prof. dr hab. n. med. Jan Krakowiak, prezes Poddębickiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o., od lat propaguje niestandardową filozofię funkcjonowania służby zdrowia. W rozmowie z Jakubem Lisieckim opowiada o kluczowych zasadach i decyzjach, które przekładają się na świetne wyniki i reputację szpitala. Panie profesorze, mówi się o panu „świetny lekarz – tyleż ludzi, co całych szpitali”. Jak powinna funkcjonować nowoczesna polska placówka służby zdrowia? Powinna być bliżej pacjenta. A żeby […]

Polecamy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie