CSL: zwinny partner w logistyce

– Jak dowodzą obecne czasy, w logistyce trzeba nie tylko mieć doświadczenie, lecz zwinnie reagować i wprowadzać nowe rozwiązania, najkorzystniejsze dla klienta – mówi Laura Hołowacz, prezes zarządu CSL Sp. z o.o. – Jako jedni z pierwszych zareagowaliśmy na brexit: w jego nowych uwarunkowaniach zaczęliśmy odprawę z jednym, wybranym klientem; teraz mamy ich wielu w tym sektorze, a są to głównie podmioty prowadzące działalność e-commerce. Mimo niełatwych czasów nie narzekamy na brak zleceń, wręcz nam ich przybyło. Zapewne dlatego, że błyskawicznie reagujemy na wszelkie zmiany. Tak było też z transportem towarów z Ukrainy; węgla, zbóż czy glinki przemysłowej. Włączyliśmy się w cały proces poprzez transport morski i lądowy.

CSL: zwinny partner w logistyce – Monitor Rynkowy

CSL to szczecińska firma logistyczna. Przez całe lata jej szefostwo – prezes Laura Hołowacz, a teraz również jej syn Przemysław – podejmują spore wysiłki, by ich mogła oferować absolutnie nowoczesne usługi logistyczne. Zresztą dla całego zespołu zajmowanie się logistyką to nie tylko praca, ale również ogromna pasja. W CSL pracuje niemal 60 osób, posiadających wysokie kwalifikacje, na bieżąco uzupełniających swoją wiedzę, ale przede wszystkim – z dużą empatią wobec klientów. Taką atmosferę stworzyła szefowa i założycielka.

– Bardzo ważna jest znajomość logistyki, spedycji czy prawa skarbowo-celnego, ale równie ważne jest umiejętne podejście do klienta, który często ściga się z czasem, błądzi w gąszczu przepisów, szuka najlepszego rozwiązania. Wtedy my podajemy mu rękę, wspieramy i oferujemy kompleksową obsługę logistyczną, od odprawy celnej po transport intermodalny – podkreśla Laura Hołowacz. 

Zarząd spółki chętnie uczestniczy w szkoleniach czy konferencjach, bardzo interesuje ich zwłaszcza rozwój nowoczesnego transportu intermodalnego. Ich zdaniem jest to przyszłość nowoczesnej logistyki. Sama prezes chętnie dzieli się wiedzą, organizując dla obecnych i przyszłych klientów branżowe spotkania i konferencje. Ta najbliższa – jeszcze w listopadzie.

A poza tym, pamiętając, że biznes to nie wszystko, Laura Hołowacz –człowiek instytucja – oprócz codziennej pracy dba o to, by wyłuskiwać, udoskonalać i uwieczniać perełki ulubionego Szczecina; głównie w formie pięknie wydawanych albumów fotograficznych. Właśnie kończą się prace nad kolejnym albumem, tym razem prezentującym „przedsiębiorczy Szczecin”. W istocie, połączenie profesjonalizmu w pracy i miłości do rodzinnego miasta potrafi dać efekty rewelacyjne. Takie, jak rozwój CSL.

Podziel się:

Nastepne

Lśnienie w ciemności. Dla uczenia dwudziestolecia Lilja’s Library

wt. lis 15 , 2022
Książka Lśnienie w ciemności powstała dla uczczenia dwudziestolecia Lilja’s Library – strony internetowej poświęconej Stephenowi Kingowi. Ta kolekcja budzących przerażenie opowiadań to idealna propozycja dla fanów horrorów. Część zawartych w niej tekstów nie została wcześniej nigdzie opublikowana, niektóre powstały specjalne do tej antologii. Najstarszym utworem jest Mowne serce Edgara Allana Poe z 1843 roku, najnowszym zaś Koniec wszystkich rzeczy Briana Keene’a z 2016 roku. Nie mogło oczywiście zabraknąć tekstu samego […]
Lśnienie w ciemności. Dla uczenia dwudziestolecia Lilja’s Library – Monitor Rynkowy

Polecamy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie