Jakość, która zobowiązuje

Firma jubilerska Pluciński z Poznania była jednym z partnerów gali finałowej 8. edycji programu Symbol organizowanego przez redakcje „Monitora Biznesu” w Rzeczpospolitej i „Monitora Rynkowego” w Dzienniku Gazecie Prawnej

Podczas gali Symbol 2018, która odbyła się 23 listopada br. w pięciogwiazdkowym hotelu Monopol w Katowicach, uczestnicy – przedstawiciele najciekawszych podmiotów gospodarczych w poszczególnych branżach na rynku polskim – mieli możliwość podziwiania wyrobów jubilerskich oferowanych przez salon jubilerski rodziny Plucińskich. Poznański salon to firma rodzinna z ponad 60-letnią tradycją w swoim fachu. 

– Tradycja to podstawa, a tę mamy bogatą – mówi Mateusz Pluciński, przedstawiciel salonu jubilerskiego Pluciński. – Zapoczątkował ją ponad 60 lat temu senior rodu Romuald Pluciński. Największą sławę przyniosło mu wykonanie pierścienia papieskiego dla Jana Pawła II w 1982 roku. Dzieło to zostało uhonorowane dyplomem Ministra Kultury i Sztuki „Mistrz Rzemiosła Artystycznego”.

Salon współpracuje z markami, które są synonimem luksusu i perfekcji wykonania, a ich wyroby reprezentują najwyższą klasę i są swoistymi dziełami sztuki. Rodzina Plucińskich oferuje również biżuterię własnego projektu, a także według autorskich wzorów. Wykorzystuje przy tym platynę, złoto, brylanty i inne kamienie szlachetne. Salon podkreśla swoją dbałość o szczegóły, współpracując z najwyższej klasy specjalistami i złotnikami posiadającymi odpowiednie kwalifikacje.

– Klient jest najważniejszy. Tą zasadą kierujemy się nieprzerwanie przez cały czas istnienia naszego salonu. Utrzymujemy indywidualne podejście do każdego klienta, a przez to zyskujemy odpowiedni klimat i niepowtarzalną atmosferę współpracy – podkreśla Mateusz Pluciński.

Salon jubilerski rodziny Plucińskich od lat organizuje bankiety pokazowe najnowszych produktów. Gośćmi bywają czołowi przedstawiciele biznesu oraz środowisk kulturalnych. Podczas prezentacji można podziwiać produkty światowych i najbardziej uznanych marek zegarmistrzowskich i jubilerskich.

Warto podkreślić, że salon specjalizuje się również w serwisie i renowacji zegarków.

Michał Woźniakowski

 

Podziel się:

Nastepne

Kanalizacja na miarę XXI wieku

pon. sty 14 , 2019
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Wiszni Małej doprowadza kanalizację sanitarną do kolejnych miejscowości w gminie zapewniając komfort życia i ochronę środowiska naturalnego Spółka została utworzona pięć lat temu przez gminę Wisznia Mała przede wszystkim w celu realizacji projektów inwestycyjnych. Podstawowym działaniem jest dostarczanie wody, odbiór i oczyszczanie ścieków, zaś inwestycje to przede wszystkim budowa kanalizacji sanitarnej. Gmina liczy 16 miejscowości. Przed rozpoczęciem intensywnych działań inwestycyjnych, skanalizowane były tylko […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie