Duże zainteresowanie mieszkaniami od Aurec Home

– Aktywność kupujących spowodowała, że w pierwszym kwartale 2023 roku osiągnęliśmy najlepszym poziom sprzedaży od stycznia roku 2022. Notujemy także bardzo wysoką liczbę rezerwacji lokali, co jest związane z rządowymi dopłatami do pierwszego mieszkania oraz naszą najnowszą ofertą, czyli specjalnym harmonogramem płatności: 20/70/10. Klienci już teraz mogą wybrać mieszkanie z osiedla Miasteczko Jutrzenki i przy podpisaniu umowy rezerwacyjnej wpłacić tylko 20% jego wartości. Kolejna transza, 70%, jest regulowana we wrześniu, kiedy nabywca dopełni formalności związanych z kredytem w banku i rządowymi dopłatami z programu „Pierwsze Mieszkanie”, a ostatnie 10% – przy odbiorze lokalu – mówi Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu w Aurec Home.

Duże zainteresowanie mieszkaniami od Aurec Home – Monitor Rynkowy

Aurec Home to deweloper, który fenomenalnie wpisał się w aktualną rzeczywistość i oczekiwania kupujących. Jego projekty obejmują wiele nowoczesnych, ekologicznych rozwiązań. Mieszkańcy Miasteczka Jutrzenki mają do dyspozycji komfortowe lobby, gdzie pracownik ochrony udziela informacji, a kurierzy zostawiają przesyłki. Na zielonym terenie zaprojektowane zostały ławki solarne i platformy wypoczynkowe, a na dachach – panele fotowoltaiczne pozwalające na oszczędzanie energii. Osiedla posiadają liczne udogodnienia, jak choćby siłownię plenerową z wieloma urządzeniami do ćwiczeń. Mieszkańcy mogą również realizować swoje pasje ogrodnicze: na patio zbudowano szklarnie, w których możliwa jest uprawa kwiatów, ziół czy warzyw. W przestrzeniach wspólnych – wśród bujnej roślinności, bogatej w miododajne kwiaty i krzewy przyjazne owadom – mieszkańcy mogą się relaksować przy oczkach wodnych i fontannach. Do dyspozycji najmłodszych są tradycyjne i wodne place zabaw, zaprojektowane w bezpiecznych miejscach. Deweloper przygotował też miejsce parkingowe z ładowarką dla samochodów elektrycznych.

– Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest kompleksowość każdego nowego projektu mieszkaniowego. Od części wspólnych, poprzez małą architekturę, aż po otoczenie inwestycji. Wiele aspektów wpływa na zadowolenie klientów, a jednocześnie ich oczekiwania cały czas się zmieniają. Wśród tych nowych, ale jakże istotnych dla nas kwestii, pojawia się potrzeba uzyskiwania równowagi między dynamiczną urbanizacją przestrzeni miejskich i podmiejskich a potrzebami natury. I podobnie jak w Miasteczku Jutrzenki sytuacja wygląda w naszym innym projekcie inwestycyjnym: Fabrica Ursus. Część A, poza wkomponowanymi zabytkowymi murami, zapewni mieszkańcom bliskość usług, restauracji oraz doznań kulturalnych. Natomiast część B to tereny wypoczynkowe, niemalże parkowe, z oczkami wodnymi oraz dużym placem zabaw. Jesteśmy otwarci na wszelkie rozwiązania, a im trudniejszy projekt, tym ciekawsza praca. Niełatwo jest pogodzić cele i priorytety z trudnym terenem poprzemysłowym, ale, jak dowodzi projekt Ursus Fabrica (bardzo udany!), ze starej infrastruktury można stworzyć coś niebanalnego, a jednocześnie przyjaznego mieszkańcom. To między innymi dlatego znów wzrósł popyt na mieszkania od Aurec Home – podkreśla Mariola Żak.

Obecnie popyt na lokale rośnie tak szybko, że na rynku brakuje mieszkań deweloperskich, szczególnie takich, które spełniają kryteria programu „Bezpieczny Kredyt 2%”. W  ekologicznej inwestycji Miasteczko Jutrzenki zlokalizowanej na warszawskich Włochach ceny lokali w maju 2023 roku wzrosły o co najmniej 2%, lecz mimo to nie brakuje chętnych; szczególnie na przestronne kawalerki czy komfortowe lokale dwupokojowe lokale usytuowane w zielonej przestrzeni z licznymi atrakcjami dla lokatorów.

– Dlatego, aby spełnić marzenie o własnym „M”, radziłabym szybko podejmować decyzje i pospieszyć się z podpisaniem umowy rezerwacyjnej, aby mieć pewność, że mieszkanie na nas „poczeka”. Zwiększony popyt na lokale, wzrost kosztów materiałów budowlanych, wykonawstwa oraz finansowania inwestycji nie pozwalają deweloperom na obniżkę cen mieszkań, a wręcz odwrotnie. Nasze mieszkania rozchodzą się na tyle szybko, że decyzja podjęta w lipcu, kiedy wchodzi w życie Bezpieczny Kredyt 2%, może okazać się mocno spóźnioną. Zachęcam do kontaktu z nami już teraz. A więcej informacji widnieje na naszej stronie aurechome.pl – sumuje Mariola Żak.

„Bezpieczny Kredyt 2%” skierowany jest do osób, które nie mają i nie miały mieszkania, domu ani spółdzielczego prawa do lokalu lub domu. Gwarantuje stałe oprocentowanie w wysokości 2% przez 10 lat na pierwsze mieszkanie. Maksymalna kwota kredytu wynosi 500 000 zł w przypadku singla i 600 000 zł w przypadku małżonków lub osób wychowujących co najmniej jedno dziecko.

Podziel się:

Nastepne

Wojciech Chmielarz - Za granicą

pon. cze 5 , 2023
Opowieść o opętaniu i odrzuceniu, o tym, że nasze pragnienia mogą zniszczyć życie, a to, co wydaje się spełnieniem marzeń, szybko może stać się przekleństwem. Upalne lato, bezkres chorwackiego nieba, beztroska, plaża i morze – tak wygląda raj, do którego przyjeżdżają na wakacje Daria z Markiem. Mieli mieć czas tylko dla siebie i syna, ale na miejscu poznają Szwedów: Johana i jego dużo młodszą seksowną żonę Verę. W dodatku Marek […]
Wojciech Chmielarz - Za granicą – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie