Nice To Fit You dzieli się sercem

Marka Nice To Fit You znana jest wielu Polakom z doskonałego, zdrowego cateringu. Mniej osób wie, że zarząd i pracownicy firmy chętnie pomagają.

Nice To Fit You dba o pełnowartościową dietę podopiecznych Stowarzyszenia Mali Bracia Ubogich. Już ponad trzydziestu seniorów w Warszawie otrzymuje pudełka z wysokiej klasy posiłkami do domu. W ostatnią Wigilię natomiast Nice To Fit You wspólnie z Fundacją Kapucyńską zorganizowała wielką ucztę dla osób borykających się z bezdomnością. Akcja nazywała się „Bezgłodni w Wigilię”. Było to połączenie sił i możliwości brandu z doświadczeniem fundacji niosącej codziennie pomoc ludziom, którzy z różnych powodów znaleźli się na bardzo trudnej sytuacji.

– Przekazaliśmy 700 całodziennych zestawów, a więc: śniadanie, obiad i kolację. Jedzenie rozdawane było od rana do godzin popołudniowych. Nikt nie powinien być głodny, zwłaszcza w Wigilię – mówi Rafał Bartoszewicz, dyrektor sprzedaży i marketingu Nice To Fit You.

Ciekawa akcja miała również miejsce z okazji Black Friday. Marka chciała pokazać swego rodzaju bojkot Czarnych Piątków, ale bardzo pozytywny – organizując zbiórkę funduszy. Zebrane pieniądze przekazano Fundacji. Zebrane pieniądze przekazano Fundacji One Day, która zrealizowała projekt „Gwiazdka One Day 2020”. Każde dziecko otrzymało bon o wartości 150 zł, dzięki któremu mogło sobie kupić wymarzony prezent. Zorganizowano też koncert online z udziałem wspaniałych artystów.

Podziel się:

Nastepne

Bogdan Musiał - Na Zachód po trupie Polski

pon. lut 22 , 2021
Książka niezwykle aktualna, opierająca się na dokumentach z rosyjskich archiwów, zadaje kłam najnowszej propagandzie historycznej Putina, która powiela stalinowskie fałszerstwa, a której ostrze skierowane jest głównie przeciwko Polsce. Pokazuje historię przygotowań sowieckich do wojny napastniczej, szczególnie intensywnych od przełomu roku 1929/30. Koncepcja wojenna którą rozwinął Michaił Tuchaczewski w styczniu 1930 przewidywała zmasowane użycie czołgów, samolotów oraz gazów bojowych. Głównym celem tego zmasowanego ataku miała być Polska, która w przekonaniu Stalina […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie