Psychiatrzy XXI wieku

Jak zapewnić dobry sen accountowi, uwolnić menedżera od zamartwiania się czy zmniejszyć nerwowość u szefa? Na te pytania odpowiada Centrum Terapii Dialog.

Bezsenni accounci, którzy zaczynają przesypiać noce. Menedżerowie ze świetnymi wynikami, którzy przestają natrętnie zamartwiać się, że zawiodą. Drażliwi szefowie, którzy odzyskują spokój i cierpliwość. Tak właśnie działa Centrum Terapii Dialog, czyli – jak sami siebie nazywają: psychiatrzy w XXI wieku. 

Zwykle zaczyna się podobnie: napięte grafiki pękają w szwach od nadmiaru pracy, spotkań biznesowych, szkoleń. Przychodzi zamartwianie się, czy damy radę, czy dowieziemy wynik; ślęczenie po nocach, bezsenność, a w końcu rozstrój żołądka, problemy z koncentracją, trudności w relacjach. 

W Dialogu w każdym miesiącu ponad 15 tysięcy osób odzyskuje dobry sen, pozbywa się lęku, wraca do sił, spokoju wewnętrznego i kreatywności.

– Sami nazywamy siebie psychiatrami XXI wieku. Dialog to połączenie skutecznego leczenia z troską o pełną sprawność psychiczną i fizyczną. Dobrze wiemy, że nasi pacjenci w trakcie terapii często chcą pracować na wysokich obrotach, zajmować się domem i obowiązkami, a po zakończeniu kuracji odstawić leki i nadal czuć się dobrze. Naszym celem jest to umożliwić i tak właśnie się dzieje – mówi dr Michał Feldman, lekarz psychiatra, jeden z właścicieli Dialogu.

Z międzynarodowego badania EZOP (Epidemiologia zaburzeń psychiatrycznych i dostępność psychiatrycznej opieki zdrowotnej – przyp. red.) wiadomo,  że 23% osób w Polsce mogłoby poczuć się lepiej, gdyby w gorszym okresie życia skorzystało z pomocy nowoczesnego lekarza psychiatry. Więcej o takich lekarzach na: www.psychiatrzy.warszawa.pl

Podziel się:

Nastepne

W synergii z jedynym partnerem biznesowym

pon. gru 5 , 2022
O specyfice współpracy z jednym partnerem biznesowym, stabilnej pozycji na rynku, a także sile dobrej kadry rozmawiamy z Lucjanem Skrobukiem, prezesem zarządu PRG-M „Polkowice” Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Górniczo-Montażowych „POLKOWICE” może się pochwalić 25-letnią historią. W tak długim okresie działalności z pewnością było wiele punktów zwrotnych, które wpłynęły na obecny charakter spółki. Przeobrażenia w polskim systemie gospodarki w latach 90. wraz z procesem prywatyzacji spowodowały wiele zmian rynkowych w […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie