Sukces dzięki rozwojowi

Badania prowadzone przez specjalistów z zakresu pobierania próbek gazowych, ciekłych i stałych, kontrola ich ilości i jakości, analityka chemiczna. To tylko niektóre z usług, które IReast dostosowuje do indywidualnych potrzeb klientów

IReast Sp. z o.o. posiada trzy prężnie działające oddziały, w których funkcjonują akredytowane laboratoria badawcze i jednostki inspekcyjne. O szeroko pojętym jej rozwoju świadczy wiele czynników: rozbudowa zaplecza laboratoryjnego i kontrolnego poprzez zakupy specjalistycznego sprzętu, ciągłe szkolenia personelu, rozszerzanie zakresu akredytowanych usług, współpraca z instytutami badawczymi i fachowcami z różnych dziedzin.

– Poprzez planowanie, odpowiedni dobór pracowników, dywersyfikację odpowiedzialności na różnych szczeblach hierarchii oraz dzięki wdrożonemu systemowi nadzoru staramy się umacniać pozycję spółki na rynku, o czym jednoznacznie świadczy uzyskanie tytułu EuroSymbolu Innowacji 2019 – mówi Monika Bielecka, prezes zarządu IReast Sp. z o.o.

W ramach realizacji projektu unijnego, budowana jest obecnie własna siedziba firmy w Małaszewiczach, w której znajdą się pomieszczenia inspekcyjne, laboratoryjne i biurowe. W następnym etapie zakupione zostanie nowoczesne, specjalistyczne wyposażenie badawcze.

– … a szykujemy jeszcze więcej, gdyż wyznacznikiem celowości podejmowania dodatkowych działań nie jest dla nas to, co robi już konkurencja. Pragniemy sami być liderem zmian – dodaje Arkadiusz Sawiak, wspólnik IReast Sp. z o.o. 

Firma posiada akredytację Polskiego Centrum Akredytacji dla Laboratorium Badawczego nr AB 1275 oraz Jednostki Inspekcyjnej nr AK 030. 

Spółka już teraz pracuje nad nowymi, zaskakującymi i innowacyjnymi pomysłami. Analizując dotychczasowe osiągnięcia, śmiało można stwierdzić, że nowości będą „skazane na sukces”. Wszystko jednak nie obyłoby się bez ciężkiej, mozolnej pracy, przy zaangażowaniu kompetentnego, doświadczonego personelu, którego kluczami są fachowość, determinacja, odwaga i pomysłowość. Połączenie tych elementów może stanowić przepis na sukces dla każdej firmy.

Adrian Morel

Wspólnik Arkadiusz Sawiak odbierający nagrodę na gali finałowej Symbol 2019

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nastepne

Pracą zasłużyć na zaufanie

czw. gru 19 , 2019
O pięknym połączeniu tradycyjnych ideałów spółdzielczości z zaspokojeniem dzisiejszych oczekiwań i wymagań rynku mieszkaniowego z  Kazimierzem Okińczycem, prezesem Koszalińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie”, laureatem Mostu Spółdzielczości i Nowoczesnego Mieszkania 2019 rozmawia Danuta Klimek Zarządzana przez pana spółdzielnia znana jest z konsekwentnego inwestowania. Rokrocznie dzięki niej Koszalinowi przybywa nowych mieszkań. Jakie są najnowsze inwestycje? Zakończyliśmy pierwszy etap budowy apartamentowca z 80 lokalami oraz budynku mieszkalnego z 40 mieszkaniami. To bodaj najnowocześniejszy budynek […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie