Uzdrowisko Supraśl zaprasza inwestorów

Supraśl, miejscowość uzdrowiskowa na Podlasiu o ponad 500-letniej historii, zaprasza inwestorów, którzy wraz z miastem będą rozwijać potencjał turystyczny uzdrowiska. W tym celu został rozpisany przetarg ustny nieograniczony na oddanie w użytkowanie wieczyste na 99 lat niezabudowanej nieruchomości o powierzchni 0,4108 ha położonej przy ul. Uroczysko Pustelnia w Supraślu.

Supraśl jest jednym z najbardziej przyjaznych miejsc pod inwestycje uzdrowiskowe w Polsce. Położony jest na polanie Puszczy Knyszyńskiej i posiada lecznicze borowiny. Znajdują się tam instytucje kultury, zabytki, wiele hoteli i dobrze rozwinięta infrastruktura turystyczna.

Przetarg na oddanie w użytkowanie wieczyste na 99 lat działki nr 761/3 o powierzchni 0,4108 ha odbędzie się 18 maja 2021 r. w Urzędzie Miejskim w Supraślu. Osoby chcące wziąć udział w licytacji proszone są o wpłacenie wadium w kwocie 40 tys. PLN do 12 maja 2021 r. na rachunek podany w ogłoszeniu o przetargu. Cena wywoławcza to 400 tys. PLN. Koszt pierwszej opłaty za oddanie w użytkowanie wieczyste wynosi 25% wylicytowanej ceny płatny przed podpisaniem aktu notarialnego. Opłaty roczne w wysokości 3% będą płatne do 31 marca każdego roku. Działka przeznaczona jest pod zabudowę zakładu lecznictwa uzdrowiskowego, który powinien powstać do trzech lat od oddania nieruchomości w użytkowanie wieczyste.

Szczegółowe informacje dotyczące przetargu dostępne są na stronie internetowej:

https://bip.um.suprasl.wrotapodlasia.pl/postepowania/przetargi–nieruchomosci/rok_2021/ogoszenia/uzytkowanie-wieczyste-7774-2021-05-18-platne-w-pieniadzu-do-12-maja-2021-r-w-kwocie-40-000-00-zl-2021-05-12-otwarty.html

Więcej informacji można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Supraślu przy ul. J. Piłsudskiego 58 oraz pod nr telefonu: 85 713 27 29.

Podziel się:

Nastepne

Hal Vaughan - Coco Chanel. Sypiając z wrogiem

pt. kw. 23 , 2021
Po lekturze tej biografii perfumy Chanel No. 5 nigdy nie będą pachniały jak dawniej: poza różą stulistną, jaśminem, ambrą i ylang-ylang, można będzie w nich wyczuć zapach żydowskich pieniędzy, woń kolaboracji i nutę antysemityzmu. Ile wart był dla Coco Chanel flakon perfum podczas niemieckiej okupacji Paryża? Czy jej działania faktycznie mogły zaszkodzić Francji? Czy po prostu doskonale wiedziała, co przyniesie jej osobistą korzyść? Ikona stylu, która uwolniła kobiety z gorsetów […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie