Struxi buduje pozytywnie

Na rynku opolskim Struxi Deweloper działa prężnie od blisko 16 lat. W tym czasie wybudował kilkaset domów i mieszkań. W pierwszej kolejności powstało Osiedle Róży Wiatrów, które stale jest rozbudowywane. Design budynków, ich kolorystyka wraz ze świeżą trawą i kwiatami w ogrodach wyglądają tak uroczo, że od razu chce się w nich mieszkać. Kolejne rozpoczęte inwestycje to bliźniaki tworzące Zielony Zakątek oraz domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane w Górkach. Zarząd firmy chce rozwoju, wyjścia poza Opole i zdobywania nowych terenów. To musi się udać dzięki konkretnym wizjom, znajomości tajników dobrego budowania oraz pełnej współpracy całego zespołu. 

– Jesteśmy jak dobra drużyna, skupiamy się na wyszukiwaniu wyjątkowych miejsc pod nasze inwestycje, staramy się ułatwić naszym klientom realizację marzeń o własnym domu – mówi Tomasz Suchan, prezes zarządu Struxi Deweloper. – Wierzymy, że deweloper może budzić pozytywne emocje i być bliżej ludzi; że może im wskazywać drogę do miejsca, w którym będą się czuć doskonale i wypoczywać.

W  swojej strategii Struxi Deweloper zwraca szczególna uwagę na relacje z różnymi grupami społecznymi. Rozpoczynając inwestycję w nowej lokalizacji deweloper zawsze stara się nawiązać pozytywny kontakt z lokalną społecznością, ponieważ równie ważni jak nowi mieszkańcy są dla niego ci, którzy mieszkają tam od lat. Zarząd chętnie włącza się również w promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia, sponsorując i biorąc czynny udział w imprezach sportowo-rekreacyjnych, takich jak bieg terenowy Wzgórzowa 13 organizowany przez Stowarzyszenie Bieg Opolski. Wspiera również drużynę koszykówki Weegree AZS Politechnika Opolska. A wszystko po to, by mądrze kształtować otoczenie i mieć impuls do ciągłego rozwoju i działania.                                                  

Grażyna Herich

Podziel się:

Nastepne

Arcymistrzowie globalnego biznesu

pt. sie 13 , 2021
Dr Adam Mokrysz, prezes  zarządu Grupy MOKATE to wyjątkowy sukcesor. Łączy pasję do szachów z mistrzowskim poruszaniem się w świecie biznesu aż w 73 krajach. Wygrywa na obu tych polach. W efekcie ponad 70 proc. przychodów firmy stanowi eksport. Grupa MOKATE, polska firma rodzinna zbudowana z pasją i określonymi wartościami, niezmiennie od ponad 30 lat jest wierna swoim zasadom. Zarządzana od 2016 roku przez dr Adama Mokrysza nie tylko odnosi […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie