Trasko Invest: profesjonalizm, doświadczenie, kompetencje

O budowaniu relacji w firmie, warunkach zatrudnienia, a także najbliższej przyszłości rozmawiamy z Leszkiem Faltyniakiem, prezesem zarządu Trasko Invest Sp. z o.o.

Dlaczego Trasko Invest? Czym wyróżnia się firma na tle konkurencji?

W trzech słowach: profesjonalizm, doświadczenie, kompetencje. Jesteśmy firmą budowlaną działającą na rynku od 1999 roku. Od tego czasu wykonujemy usługi na rynku polskim, a także za granicą (m.in. Rosja, Ukraina, Białoruś). Specjalizujemy się w generalnym wykonawstwie obiektów w sektorze budownictwa ogólnego i przemysłowego. Od lat z sukcesem realizujemy wszystkie etapy inwestycji budowlanych, rozpoczynając od koncepcji, projektu budowlanego oraz wykonawczego, przez fazę realizacji, aż do oddania gotowego obiektu „pod klucz”. Właśnie ta kompleksowość świadczonych usług w połączeniu z terminowością i najwyższą jakością świadczonych usług, stała się kluczem do naszego sukcesu. Są to składowe naszej przewagi konkurencyjnej i kluczowe elementy wizji dalszego rozwoju. Dzięki długoletniej obecności na rynku jesteśmy w stanie wspólnie z inwestorem polskim bądź zagranicznym przeprowadzić cały proces budowlany, począwszy od wybrania projektu i technologii wykonania, aż do oddania obiektu do użytkowania.

Kluczowym słowem w funkcjonowaniu spółki są relacje, ale jak je budować? Jakich narzędzi użyć, by „cementować” firmę i budować nie tylko zespół, ale społeczność pracowników?

Od lat konsekwentnie budujemy zespół profesjonalistów. Istotnie poza ugruntowaną wiedzą, specjalistycznymi kompetencjami i kwalifikacjami ważną rolę w funkcjonowaniu firmy, a także w zarządzaniu zespołem pracowników odgrywają tzw. kompetencje miękkie, czyli zdolności interpersonalne, pozwalające na efektywne i optymalne dążenie do osiągania założonych celów. Dzięki temu jesteśmy przygotowani, by realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Nasi pracownicy mają otwartą ścieżkę do podnoszenia kwalifikacji, co z kolei umożliwia nam stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań. Jesteśmy firmą oferującą pracę w przyjaznej i sprzyjającej rozwojowi atmosferze. Dbamy o odpowiednie warunki zatrudnienia po to, by nasi pracownicy dobrze czuli się w naszej firmie i mogli jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki. Zresztą wykwalifikowana kadra pracownicza to również jedna z naszych przewag. Zapewniamy bowiem naszym pracownikom możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji tak, aby świadczone przez nas usługi spełniały wszelkie standardy, ale i żeby odpowiadały na stawiane przed nami oczekiwania klientów.

Czy, a jeśli tak to jakie obawy macie państwo w związku z obecną sytuacją gospodarczą?

Biorąc pod uwagę wciąż dynamiczną sytuację związaną z pandemią nadal trudno jest określić w sposób jednoznaczny wpływ wydarzeń z nią związanych na rynek inwestycji budowlanych, a także na zachowania rynkowe inwestorów. Sytuacja w dalszym ciągu jest dynamiczna, co może budzić pewne obawy. Czasy pandemii postawiły przed przedsiębiorcami nowe, dotąd niespotykane trudności, jednak w naszej firmie staramy się traktować je jak wyzwania.

Czego można się spodziewać, biorąc pod uwagę aktualną sytuację oraz przewidywane scenariusze rynkowe?

Mając na względzie bieżącą sytuację trudno jest przewidywać dalszy rozwój wydarzeń mających związek z pandemią. Nie da się wykluczyć powrotu czy też wprowadzenia nowych ograniczeń. Niemniej liczymy, że stabilna pozycja naszej firmy będzie atutem w tych niełatwych dla nas wszystkich czasach.

Rozmawiał: Tomasz Popławski

Podziel się:

Nastepne

Ałbena Grabowska - Doktor Anna. Uczniowie Hippokratesa. Tom 2

wt. sie 10 , 2021
Koniec lat 70. XIX wieku. Anna Tomaszewicz po zakończeniu studiów medycznych na Uniwersytecie w Zurychu wraca do Warszawy z zamiarem otwarcia praktyki. Jest utalentowana, pełna zapału, ma na koncie doskonale przyjęte przez środowisko publikacje naukowe, chce pomagać ludziom. Ale Towarzystwo Lekarskie, do którego zgłasza się niedługo po przyjeździe, widzi w niej przede wszystkim kobietę – kogoś, kto nigdy nie powinien leczyć. Anna cały czas jednak uparcie dąży do celu i […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie