W trosce o mieszkańców

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Hutnik” z Sosnowca od lat cieszy się opinią spółdzielni dbającej o jakość i komfort życia mieszkańców. Dzięki sprawnej, nowoczesnej strukturze zarządzania błyskawicznie odpowiada na potrzeby ludzi i sytuację gospodarczą.

Liczący sobie ponad 40 lat „Hutnik” swój rozkwit zdecydowanie zawdzięcza obecnym władzom, których wytężona praca na rzecz mieszkańców zaowocowała licznymi modernizacjami i udogodnieniami.

Jedną z najważniejszych kwestii, z jakimi udało się uporać, było zapewnienie mieszkańcom osiedli bezpieczeństwa i swobody mieszkania, na które to potrzeby odpowiedzią jest realizowany od roku 2012 projekt pn.: „Bezpieczne Osiedle”. Dzięki podjętym w jego ramach działaniom zainstalowano do tej pory m.in. monitoring wizyjny, zamontowano punktowe energooszczędne oświetlenie LED z czujnikami ruchu, ogrodzono place zabaw i zdemontowano zużyte okablowanie na klatkach schodowych.

Zarządowi spółdzielni nieobca jest także troska o środowisko, i to zarówno pod kątem organizacji terenów zielonych, uatrakcyjniających przestrzeń mieszkalna, jak też w ujęciu energooszczędności. W minionych latach podjęto wiele starań zmierzających do docieplenia i termomodernizacji budynków. Zostały one wielokrotnie nagrodzone, m.in. „białymi certyfikatami”, które są przyznawane tylko za działania o najwyższej jakości ekonomicznej i zarazem energetycznej.

Joanna Gulewicz

Podziel się:

Nastepne

Polskie firmy stawiają na cyfrowe zarządzanie dokumentacją. Co trzecia zamierza przejść na elektroniczne formularze

czw. gru 29 , 2022
Polskie przedsiębiorstwa kładą coraz większy nacisk na cyfryzację – pokazuje badanie przeprowadzone przez InsightLab na zlecenie Canon Polska. Wynika z niego, że co trzecia firma rozważa wprowadzenie elektronicznych formularzy w miejsce papierowych, a blisko co 10. nadaje temu zagadnieniu absolutny priorytet. Analiza pokazuje jednak różnice w podejściu do tej kwestii pomiędzy średnimi i dużymi firmami, którym łatwiej przychodzi wdrażanie takich zmian. – W perspektywie kolejnych pięciu–ośmiu lat większość firm będzie wdrażać rozwiązania związane z digitalizacją – mówi Dariusz Szwed, ekspert Canon Polska […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie